Ставленики Міністра енергетики нанесли тілесні ушкодження заступнику директора Ужанського нацпарку Марині Заяць /документ/

Ставленики Міністра енергетики нанесли тілесні ушкодження заступнику директора Ужанського нацпарку Марині Заяць /документ/

Заступник директора Ужанського нацпарку Марина Заяць звернулася до Президента України Володимира Зеленського та Міністра Енергетики та захисту довкілля України Олексія Оржеля з приводу зухвалого нападу на неї осіб , які лобіюються Міністром.

До відома:

Президенту України

Зеленському В.О.

Міністру енергетики та захисту довкілля України

Оржелю О.А.

Шановний пане Міністре!

До Вас звертається працівниця Ужанського національного природного парку Заяць Марина Василівна. Я працюю в парку 12 років, на посаді заступника директора парку останні п’ять з половиною років. Завдяки Вашим незаконним діям у призначенні виконувача обов’язки директора парку браконьєра Пацканя Василя, злочинці, які лобіюють його призначення на цю посаду ледь не позбавили мене життя на робочому місці.

26 грудня 2019 року в супроводі одного з контрабандистів та браконьєрів Пацкань В.В. прибув в Ужанський нацпарк. В цей час в парку знаходився слідчий Цибик В.В. за заявою Пацканя В.В. Контрабандист, браконьєр Володимир С., з яким Пацкань В.В. прибув в Ужанський НПП з метою безперешкодного доступу до кордону та утворення на території парку, мисливського господарства, що категорично заборонено законом намагається «всадити» в крісло директора УНПП свою людину Пацканя В.В. (за його ж твердження передав в Міністерство енергетики та захисту довкілля України через уродженця м. Мукачеве – заступника голови Держекоінспекції України Віктора Васильовича К. 20 тис. доларів), наказував слідчому вилучити печатку та передати її Пацканю В.В., що фактично є посадовим злочином зі сторони слідчого.

Коли я це почула та спитала з якою метою Пацкань В.В. та Володимир С. знаходяться в парку під час проведення слідчих дій. На це Володимир С. почав ображати мене нецензурно лексикою та наносити удари, в результаті яких я, втратила працездатність та була госпіталізована зі струсом мозку. Щодо побившого мене злочинця до Великоберезнянського суду направлено обвинувальний акт.

Шановний пане Міністре хочу Вас спитати коли Ви припините незаконні дії у відношенні до колективу Ужанського НПП. Таке свавілля, започатковане Вами Міністре, колектив парку не відчував ні в період Злочевського, ні в період Ставицького ні в період попередньої влади.

У зв’язку з вище зазначеним та подією з нанесенням мені тілесних ушкоджень, що могли призвести до летального випадку, буду змушена звернутись до міжнародних природоохоронних та правоохоронних організацій, а також в організації із захисту жінок, адже вперше за 12 років, не дивлячись на те, що я неодноразово приймала участь у рейдах з охорони парку та затриманні порушників, мені нанесли тілесні ушкодження при виконанні службових обов’язків.

Першопричиною цих злочинів які почалися проти працівників парку є виданий ВАМИ МІНІСТРЕ ЗЛОЧИННИЙ НАКАЗ! Так злочинний і в юридичній площині – адже це повноваження Держсекретаря Мінекоенерго а НЕ ВАШІ МІНІСТРЕ, і в моральній площині – призначити явно сумнівну особу якою є ваш спільний з місцевими кримінальними угрупуваннями ставленик Пацкань В.В. – браконьєр. Це рівносильно якби в.о. директора школи призначили педофіла.

Ми не знаємо Вас Міністре хто Ви. Але якщо у Вас не вистачить глузду СКАСУВАТИ СВІЙ ЗЛОЧИННИЙ НАКАЗ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ в.о. директора Ужанського НПП Пацкань В.В. то він буде скасований у судовому порядку, а вас буде притягнуто до відповідальності.

Міністре, рекомендуємо негайно виправити допущені вами зловживання!

21.01.2020р.

 

Заступник директора Ужанського НПП,

голова РТК  Ужанського НПП                                                  Заяць М.В.

Черговий випадок шахрайських дій зі сторони особи, яка свого часу «представлялася»керівником Закарпатського округу Всеукраїнського союзу ветеранів АТО та помічником народного депутата. Цього разу Владислав Каменца намагався запевнити бухгалтера Ужанського нацпарку, що він є завкадрами підприємства і просив внести його у відомість на отримання заробітної плати. Але ганебно втік коли заступник директора установи Марина Заяць викликала поліцію та адвоката.

Опубликовано Трибуна Четверг, 16 января 2020 г.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *