Стало відоме ім’я найвірогіднішого претендента на посаду голови Закарпатської облради

Про це пише у своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/327

❗️Найвірогіднішим претендентом на посаду голови Закарпатської обласної ради є Роман Сарай – депутат облради від президенської політсили, кандидат юридичних наук, доцент.

❗️Один маловідомий  широкому загалу штрих до його портрету.

З 2008 року є фігурантом розстрільного списку «прем’єр-міністра Республіки Підкарпатська Русь» Петра Гецка (переховується у Москві, заочно засуджений українським судом до 12 років ув’язнення за підготовку силового захоплення влади на Закарпатті), до якого входили політики, громадські діячі, правоохоронці, журналісти, викладачі які твердо стояли на державницьких позиціях.

❗️Самопроголошений прем’єр Гецко також намагався здійснювати психологічний тиск на Романа Сарая, посилаючи зі своїх інформаційних ресурсів, що базувалися на той час в  Хрестовоздвиженському кафедральному соборі УПЦ (МП) в Ужгороді,  на його адресу погрози та прокльони : «Роман Сарай “Вопак”, адвокат. Уся му файта до семого коліна.Усягды, у всьому, усьо – проклято!»

❗️За наявною інформацією «прем’єр-міністра Республіки Підкарпатська Русь» Петро Гецко знову готується активно включитися у кампанію з дискредитації Романа Сарая.

Для повного розуміння ситуації читайте – https://t.me/P_Fedaka/308

http://

http://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *