Справу про перестрілку на кордоні Закарпаття спускають на гальмах

пістолетПісля   публікації в “Трибуні” інформації про перестрілку на кордоні, до  Рахова приїхали представники внутрішньої  безпеки прикордонників та ВБ МВС України в Закарпатській області в особі п.Ю.Кайло. Приїхали не покарати винних, а спустити справу на гальмах.

Після зустрічі Кайла з контрабандистами в ресторані “Імперія” де на шухері стояв сам начальник участкових Андріюк Іван, оперуповноважений карного розшуку Рахівського РВ УМВС Едуард Капчук особисто їздив до потерпівших Кріса та Поповича(баланса) і просив щоб ті про все мовчали, адже їм буде все компенсовано.

Крім того, прикордонники оголосили контрабанді стоп: в суботу 5 липня 2014р. Червака Юру (депутат Рахівської райради від УДАРу) та його спільника Мишинського Миколу (Туся), які везли цілий уазик сигарет опівночі затримала лісова охорона,  їх не пропустили та викликали начальника Богданської прикордонної застави. Після приїзду начальника Богданської прикордонної застави до КПП лісової охорони Білотисянського лісництва, Чевак та Мишинський почали погрожувати та телефонувати різним кришам в результаті чого начальник Богданської застави пропустив на кордон цілий уазик сигарет.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *