Спортсмен з Берегова став переможцем етапу Кубка Європи з лижного фрістайлу

Олександр Окіпнюк здобув перемогу на етапі Кубка Європи з лижного фрістайлу у Фінляндії.

Так, Олександр Окіпнюк виборов перемогу першого етапу Кубка Європи з лижної акробатики у Руці, “бронза” – у Максима Кузнєцова.

Попри 4 позицію після першої спроби, Олександр Окіпнюк налаштувався на другу, і виконавши впевно стрибок гвинт два гвинта-гвинт (bFdFF), здобув другу перемогу в кар’єрі на етапах КЄ, перша перемога була у 2020 році на етапі КЄ у ТК”Буковель”. Ще одна медаль – “бронза” у Максима Кузнєцова (зм.склад ДЦОП ЗВС), який вигравши першу спробу, в підсумку, без подіуму не залишився.

У жінок одразу три українки у топ-10, найближчою до медалі була Анастасія Новосад – 5 місце. 9 та 10 місця – у Ольги Полюк і Анастасії Гасюк відповідно.

Сьогодні, 10 грудня, у Руці відбудеться другий етап Кубка Європи, де українські спортсмени знов боротимуться за медалі.