СПО “Карпатська Січ” продовжує відвозити волонтерську допомогу у зону АТО (ФОТО)

Днями в зону бойових дій вчергове січовиками було відвезено вантаж бійцям закарпатської 128-ї гірсько-піхотної бригади. Допомогу завезли як в штаб нашої бригади, так і по блок-постам. Маршрут був в Дебальцеве, Чорнухине і закінчився в Слов’янську, де залишили допомогу для наших побратимів, які зараз на передовій.

Цього разу везли те, що просили наші хлопці: електростанції, бензопили, ремонтні приладдя та ключі, теплі камуфляжі, теплий одяг, нові зимні берци, 10 маскхалатів та балаклав для диверсійно-розвідувальних груп та багато іншого, малюнки та листи від діток, руженці, хрестики, іконки від церков та домашні випічки.

Активісти “Карпатської Січі” і надалі планують відвозити необхідні речі нашим захисникам на Схід. Також здійснюється адресна доставка – ви можете абсолютно безкоштовно передати пакунок конкретному солдату, з чим до нас часто звертаються рідні воїнів.

Тож закликаємо закарпатців приєднуватись до волонтерської допомоги – речима, продуктами, грошима – та стати частиною боротьби за українську незалежність.

Наші контакти: karpatska.sich@gmail.com, 050-990-95-08

Висловлюємо подяку нашим друзям та прихильникам, які допомогли зібрати цілий Mercedes Sprinter допомогою: брати Баран Ігор та Олег, Шкрібляк Андрій, Воротняк Тарас, Талайло Віктор мол., невідомий з машини БМВ (передав 500 грн), п.п. Ковач Віктор (с. В. Лази), п.п. Гоца Михайло (с. В. Лази), п.п. Німець Степан (с. В. Лази), п.п. Рига Василь, регіональному відділенню “Автотехнік Закарпаття”, Пишка Руслан, Поприк Василь (Перечинська РДА), Балажі Оля і Максим (м.Ужгород), Вовканич Ф.В. (м.Ужгород), Гах Юра (м.Ужгород), о.Іван УГКЦ (с. Коритняни), о.Ігнатишин (УГКЦ м.Ужгород), Іванців Ярослав (м.Дніпропетровськ), Шурковський Василь (м.Ужгород), Шевчук Григорій (м.Ужгород), Хархаліс Олена і Іван (м.Ужгород), п.п. Лавришин Андрій (с. Мересниця), Шафар Андрій (с. Вільхівці), Гаджага Михайло (с. Буштино), Танчинець Олександр (с. Біловарці), Маджара Михайло (с. Біловарці), дитячому садочку №30 м. Ужгород.

19 1 3 11 12 13 14 15 17

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *