Doc.ua запис до лікаря

Співробітники СБУ затримали на Закарпатті Олеся Довгого

Екс-секретар Київради Олесь Довгий затриманий співробітниками СБУ під Ужгородом. Згідно з даними слідства, Олесь Довгий проходить по справі про фінансування терористів центром конвертації Руслана Циплакова (до слова, також затриманого в ніч з 19 на 20 серпня в столиці України). Такою інформацією з кореспондентом Інформаційного Агентства Коментатор поділилося джерело в Службі Безпеки України.

Останні кілька тижнів ходили різні чутки відносно співпраці Олеся Довгого і його батька з сепаратистами, але новоспечений адвокат затриманого Андрій Федур заявляв про повну прозорість діяльності Фонду Олеся Довгого (Благодійний Фонд “Олеся Довгого та Катерини Горіної”) і непричетність до фінансування будь-яких організацій, крім дитячих будинків.

Як би там не було, але найближчі дні Олесь Довгий проведе на допитах, за результатами яких, представники ЗМІ отримають повний звіт не тільки від СБУ, але і від Генеральної Прокуратури України, що курирує справу “Руслана Циплакова”.

Раніше повідомлялося, що Олесь Довгий зібрався в народні депутати від Ужгорода. Нібито він планував взяти на себе фінансування місцевого футбольного клубу Говерла і трьох дитячих будинків. 

karpatskijobjektiv.com

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Співробітники СБУ затримали на Закарпатті Олеся Довгого”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *