Спільна заява керівників правоохоронних органів Закарпаття

Спільна заява керівників правоохоронних органів Закарпаття

сбу28 лютого відбулась спільна зустріч керівництва прокуратури Закарпатської області, УСБУ та УМВС в Закарпатській області з представниками ВГО «Свобода», ВГО «Ніхто крім нас» (Афганці), Закарпатського «Автомайдану», партії «Удар», «Громадського конвенту», «Самооборони», та «Правого сектору».

Силовики краю закликали активістів максимально сприяти збереженню громадського порядку на закарпатській землі та спільно з правоохоронцями попереджати вчинення протиправних дій, адже у цьому зацікавлені усі і саме цього прагне від нас громадськість.
Відтак, сторони знайшли порозуміння і представники громадських організацій запевнили, що ніяким чином не перешкоджатимуть повноцінній роботі правоохоронних органів, державних установ, підприємств та організацій.
У свою чергу, правоохоронці повідомили, що вже розпочато перегляд усіх резонансних кримінальних проваджень, які в силу відомих причин не знайшли об`єктивної правової оцінки. Виконувач обов`язків прокурора області  Андрій Бакай сказав, що «Ми знаємо «больові точки» нашого регіону, ті питання, які непокоять краян, і вже займаємося цим, проте, якщо громадськості відомі будь-які факти порушення закону – готові їх почути і відреагувати належним чином».
Наразі вирішується питання щодо спільного з активістами патрулювання міст та районів задля забезпечення правопорядку.
Керівництво Управління СБ України в Закарпатській області  наголосило на координації спільних дій  для попередження та протидії правопорушенням, зокрема, недопущення посягання на державний суверенітет, конституційний лад та територіальну цілісність України.
Крім того, учасники зустрічі відзначили, що в межах своїх повноважень  реагуватимуть на погрози з боку невстановлених осіб, що діють начебто від імені громадських організацій, та спроби захоплень адміністративних будівель, блокування роботи органів державної влади, підприємств області тощо.
У зв`язку із  викладеним, закликаємо закарпатців зберігати спокій, максимально сприяти забезпеченню громадського порядку і негайно повідомляти правоохоронців про будь-які протиправні дії.
Разом з тим, звертаємося до усіх, хто сподівається, прикриваючись ім`ям активістів, вчиняти будь-які протиправні дії –    за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень обов`язково настане передбачена Законом відповідальність.

Довідково: в Управлінні Служби безпеки України в  Закарпатській області цілодобово діє номер телефону                    (0312) 61-31-00, за яким краяни можуть повідомити інформацію щодо загроз державній безпеці, загроз терористичного характеру та звернутися з інших питань, вирішення яких входить до компетенції Служби безпеки України.

Прес-група УСБУ в Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *