Сотні дітей взяли участь у берегівському фестивалі (ФОТО)

Днями на центральній площі Берегова діти мали абсолютно безкоштовну нагоду отримати море позитивних емоцій та подарунків.

 

Адже 3 травня за організаторства та ініціативи громадських організацій «Подаруй надію», «Наша спадщина» та партнерів з «Fusion International» на пл. Кошута облаштували два безкоштовні батути, моделювання з повітряних кульок, аквагрим та безпрограшна безоплатна  подарункова лотерея. А аніматори у цікавих костюмах частували солодощами всіх перехожих. Тож, бажаючих взяти участь у родинному фестивалі виявилося вдосталь! Як розповідають організатори, ідея свята виникла через різні проблеми, які, на жаль, дуже часто трапляються у сучасних сімях. І, аби об’єднати членів родин, зміцнити їх контакти було влаштовано такий сімейний фестиваль. До речі, найменшому учаснику команди благодійників 7 років. У Берегові  добродійники вже не вперше. Нагадаємо, взимку проект «Подаруй надію» ініціював конкурс серед школярів міста.

Свято у Берегові розпочалося зі спільного виконання Гімну України, а далі ведучими програми були координатор акції Роман Голованов та Наталя Габор, яка перекладала гостя на угорську мову. Окрім веселощів та солодощів діти із запалом брали участь у спортивних конкурсах. Найзахоплюючим із них виявилося перетягування канату, до якого приєдналися навіть дорослі.  Піднімали настрій малечі та їх батькам і танці та пісні. Проте найочікуванішими цього дня можна було назвати результати лотереї, зареєструватися в якій потрібно було на початку свята. Отож, більше ста переможців отримали різноманітні подарунки: починаючи від м’яких іграшок і закінчуючи предметами гігієни. Загалом участь у родинному фестивалі взяли близько двох сотень дітей міста!

діти7 діти діти2 діти3 діти4 діти5 діти6

beregszasz.com.ua.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *