“Сонячний привид” із Закарпаття – історія бусика, що наводив панічний жах на окупантів

“Сонячний привид” із Закарпаття – історія бусика, що наводив панічний жах на окупантів
Про легендарну автівку пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/239
«Сонячний привид».

❗️Коли передаєте автомобілі для потреб Збройних сил, іноді цікавтесь їхньою долею.

❗️Скільки ворогів допомогла знищити машина і чи взагалі воювала.

⚡️На світлинах броньований мікроавтобус, який надала Закарпатська військова адміністрація Добровольчому батальйону «Сонечко».

⚡️Бусик прожив коротке, але дуже яскраве і героїчне життя, був безстрашним і сміливим у бою,  таким самим, як шалена команда однодумців, що знаходилася на його борту.

⚡️Його називали «Сонячний привид», він зненацька з’являвся із сутінок, наводив панічний жах на ворога, знищуючи все фашистське на своєму шляху і так само зненацька зникав, розчиняючись в тумані немов привид. 

⚡️У березні 2022 року “Сонячний привид”  брав участь у легендарній  операції по знищенню колони ворожої техніки і живої сили під Бучею. ⚡️Тоді бойовий підрозділ сонечок за допомогою установок «Джавелін» та  NLAW знищив 14 одиниць бронетехніки та вантажівок з півторасотнею окупантів.

«Сонячний привид» загинув у бою, як справжній воїн – сонячний спецназ віддав йому відповідні почесті, як подобає бойовому побратиму.

❗️Після нашої перемоги Друг Сірий (особистий ворог кадирки) розповість багато неймовірних подробиць з життя цього дивовижного броньовичка.

❗️На фото під ногами у Друга Сірого валялися шматки чогось мерзенного, я змушений був їх замалювати через політику соціальної спільноти. 

❗️Не про все ще можна говорити, але ми намагатимемося потроху відкривати таємниці героїчних сторінок нашої війни з орками 

Мій телеграм- https://t.me/P_Fedaka

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.