Сьогодні закарпатські прикордонники відзначають своє професійне свято

прикордонники2З прийняттям у 2003 році Закону України «Про Державну прикордонну службу України», яка стала правонаступницею Прикордонних військ, спираючись на традиції і досвід усіх поколінь захисників рубежів, особовий склад Державної прикордонної служби України зустрічає своє професійне свято 28 травня.

Сьогодні прикордонники України охороняють державний кордон України загальною протяжністю близько 7 тисяч кілометрів з такими державами як Росія, Білорусь, Молдова, Польща, Словаччина, Угорщина та Румунія, а також протистоять агресору в зоні проведення антитерористичної операції.

Зокрема, Чопський прикордонний загін, який був сформований на базі Окремого контрольно-пропускного пункту «Закарпаття» та 13 прикордонних застав Мукачівського прикордонного загону, вже протягом 69 років здійснює охорону чи не найнапруженішої ділянки відповідальності серед всіх органів охорони кордону Державної прикордонної служби України. І це попри те, що вона одна з найменших за протяжністю – близько 150 кілометрів. З них: суходолом – 130 кілометрів (з них: гірська – 83 кілометри), річкова – 20 кілометрів.

Безпосередньо охорону державного кордону здійснюють 11 відділів прикордонної служби, а пропуск через державний кордон осіб, транспортних засобів та вантажів здійснюється в 10 міжнародних пунктах пропуску.

Сьогодні, у нелегкий для українського народу час, чопські прикордонники з гідністю охороняють кордон не лише з країнами ЄС, а й допомагають виконувати завдання своїм побратимам на східних кордонах нашої Батьківщини.

Керівництво Чопського прикордонного загону щиро вітає прикордонників усіх поколінь з професійним святом, бажає натхнення та успіхів у почесній справі охорони рубежів своєї Батьківщини, надалі берегти й примножувати прикордонні традиції, залишатись візитівкою держави на кордоні в найкращому розумінні цього слова. Зі святом!
Прес-служба Чопського прикордонного загону

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *