Сьогодні вночі на Закарпатті тимчасово закриють кілька пунктів пропуску

Сьогодні вночі на Закарпатті тимчасово закриють кілька пунктів пропуску

Згідно із внесеними змінами до розпорядження Кабінету міністрів України № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення», з 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і лише у 19 пунктах пропуску.

Зокрема, на ділянці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України ТИМЧАСОВОМУ ЗАКРИТТЮ ПІДЛЯГАЮТЬ такі пункти пропуску:

на кордоні з Республікою Польща – ППр «Рава-Руська»;

на кордоні зі Словацькою Республікою – ППр «Малий Березний»;

на кордоні з Угорщиною – ППр «Дзвінкове», «Косино», «Лужанка», «Вилок»;

на кордоні з Республікою Білорусь – ППр «Пулемець», «Дольськ», «Прикладники», «Городище»;

на кордоні з Республікою Молдова – ППр «Мамалига», «Росошани».

Також іншими розпорядчими документами тимчасово закриті пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення.

Із врахуванням усіх обмежень, введених українською владою та уповноваженими органами сусідніх країн, з 7 квітня залишається лише 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом.

У зв’язку з тимчасовими обмеженнями, жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється пішохідне сполучення, немає.

Крім того, виключення обмежувальних заходів можуть прийматися щодо евакуаційних рейсів за рішенням уповноважених міністерств та відомств.

Підписуйтеся  на канал “Трибуни” в Telegram –  https://t.me/trybuna

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *