Сьогодні в Тячеві В’ячеслав Бігун представляє нові фільми

У неділю закарпатський кінематографіст і вчений-юрист представляє свої стрічки під час кінозустрічі в Тячеві. Виходить у світ тринадцята стрічка режисера «Між пеклом і раєм», присвячена унікальній справі Європейського суду з прав людини. Також глядачі зможуть побачити нову версію фільму про Тячів «Місто ангела», а також титулований фільм про війну «Найближчі до Бога» та «Лист Тарковському».

Зустріч, яка пройде в рідному місті режисера та розпочнеться в 15:00, в місцевому кінотеатрі, приурочено до дня народження А. Тарковського.  Вхід вільний.

В’ячеслав Бігун — кінематографіст і вчений-юрист, родом із Закарпаття. Навчався й працював у провідних університетах і наукових установах (Львівський університет, Інститут держави і права НАН України, Гейдельберг, Сорбонна та ін.), юристом — в Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтва. Автор більше 500 публікацій й більше 10 фільмів    , які за останні роки мали більше ста показів у 29 країнах і удостоєні більше 20 нагород, частина з яких представлена у вільному доступі. Найбільш продуктивний кінорежисер за даними каталогів «Українські фільми», виданих у 2016 та 2015 роках Держкіно, та Міжнародної кінобази (IMDb). Режисер неодноразово відзначався і за активну популяризацію українського кіно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.