Сьогодні Ужгородський суд розгляне справу міського голови Андріїва про розтрату коштів на реконструкції “Совиного гнізда”

Сьогодні Ужгородський суд розгляне справу міського голови Андріїва про розтрату коштів на реконструкції “Совиного гнізда”

Сьогодні, 25 серпня, о 10.00 відбудеться чергове судове засідання у справі зловживання службовим становищем та розтраті майна в особливо великих розмірах, у якій фігурує міський голова Ужгорода через неявку Богдана Андріїва 

Мова йде про реконструкцію пам’ятки національного значення «Совине гніздо».

Справу слухає колегія суддів у складі головуючого Андрія Іванова, суддів Олексія Фазикоша та Віталія Малюка.

Прокуратура підозрює мера в підробці документів та розтраті 6,5 мільйонів гривень, які були виділені на реконструкцію історичної будівлі «Совине гніздо». Реконструкцію почали в 2015. Того ж року прокуратура відкрила кримінальне провадження про розтрату коштів. Вартість проєкту 16 мільйонів гривень, 6 мільйонів із них виділили в рамках європейського гранту. Про підозру Богдану Андріїву повідомили 29 серпня 2018 р. На перших судових засіданнях міський голова повністю заперечував свою провину.

Прокуратура намагалася відсторонити Богдана Андріїва від обов’язків міського голови, щоб той не впливав на підлеглих. Зрештою суд обрав для мера запобіжний захід із можливістю внесення застави. Мер сплатив 440 тисяч гривень застави. Прокуратура оголосила міському голові підозру зокрема за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України – розтрата чужого майна шляхом зловживання службових становищем в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає позбавлення волі до 12 років.

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *