Сьогодні на сесії Ужгородської міськради відбувся наймасштабніший «дерибан» землі в історії міста (документ)

Сьогодні на сесії міськради відбувся наймасштабніший «дерибан» землі в історії міста. Повідомляє телеграм-канал “Балоган”.

Після зміни влади у депутатському корпусі на «Слуг народа», громада міста мала надію, що корупційні схеми підуть в забуття, бо куратором усіх земельних та фінансових питань став цілий генерал міліції Юрій Рахівський.

Хоча у деяких були підозри, що навпаки, під його керівництвом махінації наберуть тільки більшого масштабу. 

Згадати тільки як він планував легалізувати самовільне захоплення земельної ділянки 0,12 га поруч зі своїм фешенебельним будинком та збудував там бетонний паркан.

https://t.me/balogan/142

Так і сталося. 

Депутати надали 12 га території заводу «Ужгородприлад» по вул. Боб’яка, 15 у приватні руки.

А організатор «дерибану» генерал Рахівський, в свою чергу, отримав собі 0,35 га землі в Ужгороді під селянське господарство. Практично як у його рідному селі Верхнє Водяне.

https://t.me/balogan/191

Підтверджує цю інформацію і активіст Віталій Грегор:

Сьогодні на сесії 32 депутати Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка проголосували за #ДЕРИБАН. В єдиному дерибанному екстазі злилися воєдино мер Андріїв і фракції – Рідне Закарпаття , Слуга Народу , Європейська Солідарність , Опозиційна Платформа – За Життя. Закарпаття і Батьківщина .
Депутат Віталій Глагола звітує про якусь «перемогу громади», у той час, як він і вся його фракція “Рідне Закарпаття” проголосувала за дерибан 6,5 га ужгородської землі через фірми-прокладки по вул. Боб’яка (колишній завод #Ужгородприлад)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *