Сьогодні в Ужгороді відбудеться чергова спроба у справі судді-неадеквата М.Ротмістренка

Сьогодні в Ужгороді відбудеться чергова спроба у справі судді-неадеквата М.Ротмістренка

24 травня, о 13:30, в апеляційному суді Закарпатської області суддя Федір Вотьканич має на кінець розглянути резонансну справу по суті про перегляд рішення щодо позбавлення ужгородського судді Михайла Ротмістренка водійських прав на півроку за порушення Правил дорожнього руху України (не зупинився на вимогу поліції).

Що суттєво, розгляд мав початися ще 3 місяці тому, однак апеляційні судді одним за одним, умисно затягуючи розгляд, оголошували собі самовідводи. Попереднє засідання, 17 травня, перенеслось начебто з підстав відсутності в суда відомостей, що порушник повідомлений належним чином, а перед цим суддя Євген Животов, порушуючи право громадян на відкрите засідання, розглянув справу таємно в своєму кабінеті, задовольнивши самовідвід колеги Івана Феєра, вже 5-й відвід за рахунком. Цікавий факт, що перед цим, матір судді-неадеквата Ротмістренка уклала договір на правову допомогу із чоловіком судді Наталії Мишинчук, яка перша мала розпочати розгляд справи, однак відповідно заявила самовідвід.

Йдеться про випадок увечері 9 грудня 2016 р. незадекларований позашляховик BMW Х5 ужгородського судді М.Ротмістренка порушив правила дорожнього руху та не зупинився на вимогу поліції. Коли ж його наздогнали на Ужгородщині, він вистрибнув із машини в поле і заявив поліцейським, що не знає, як тут опинився, бо «випив по 50 грам, пішов додому, приляг біля телевізора та й заснув … і оказався отут, машина заведена з боку, а я стою посеред поля».

Віталій Грегор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.