Сміттєвий бак – не найгірше місце для голови Закарпатської облради, – Павло Федака

Сміттєвий бак – не найгірше місце для голови Закарпатської облради, – Павло Федака

 

Про це в мережі Фейсбук пише журналіст Павло Федака.
Володимир Чубірко (голова Закарпатської облради), ви або хрест зніміть, або труси одіньте.
Нещодавно ви писали, що я вас забанив і ви не можете зі мною дискутувати. Сьогодні, дивним чином, я був позначений у вашому дописі, це свідчить що ініціатором бану були ви, а на мене зводили наклеп. Брехати оточуючим є притаманною вам рисою.
Сміттєвий бак – не найгірше місце для близько десятка пачок газет з вашим обличчям, не здивуюся, що ця акція була генеральною репетицією сміттєвої люстрації чиновника, який вже п’ятнадцять років служить мукачівському клану і допомагає йому грабувати простих ужгородців.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Сміттєвий бак – не найгірше місце для голови Закарпатської облради, – Павло Федака”

  1. …..Сміттєвий бак – не найгірше місце для близько десятка пачок газет з вашим обличчям, не здивуюся, що ця акція була генеральною репетицією сміттєвої люстрації чиновника, який вже п’ятнадцять років служить мукачівському клану і допомагає йому грабувати простих ужгородців.
    Не лише ужгородців, основним джерелом здирництва, пограбунку, приниження Балогами є якраз мукачівці, більшість яких і сьогодні сліпо вірять сатані із завидова. Мене не дивує, а бісить така вперта сліпота і небажання чути, що цей “месія” завидівський жулик і шахрай, які вперто стверджують, що окрім нього-балоги ніхто не може бути мером. Так десь і погоджуюс з таким однобоким і хворобливим тлумаченням-звісно, так як Балога ніхто не знає і не може так ювелірно обкрадати і обдирати до трусів свого виборця, а ще лукавити і насміхатися зверхньо не лише над тими, хто його не підтриму, а і тих, які сліпо і німо підкоряються йому і вірять, не по своїй волі в його обіцянки уже 20 років, але вони мйже не хочуть знати, що той їх “месія” використовує їх потенціал, освіту, досвід у своїх злодійських ділах, а коли вони стануть йому уже непотрібними, вижме усі соки з них, вихоснує, як кажуть у нас в Закарпатті і викине на смітник, як непотріб, який був в користуванні ресурс. Що дивно, що це йому вдається і далі. А біда в тому, що наверхах з ним не можуть навести лад, от і ми тут мусимо нести важкий хрест, допоки комусь моча в голову не стрілить…

  2. Андрій Вікторовичу, кіть вас уберуть мером, маєте почати із очищення корумпованих, зажравшихся хамів -Балажку уже змістили, айбо вона викладає економіку у аграрному за фальшивим дипломом. Дочку вбивцю звільнити з роботи лікаря( хоч они і не кандидати, но недалеко од них і ваші кандидати). Нашто ваш отиць вернув май корумпованого бюрократа хабарника Галая, страу маразматичку Деркачку, котра уже і не розуміє за кого вона іде, усіх директорів шкіл, без винятку, умісті із Тібою Теров, яка нигда учительок не робила, но за то начальник управлянні освіти Мукачева, яка усім неугодним кричить звільняйтеся! які скомпрометували усю освіту міста, зловживаючи своїми посадами і залякуючи учителів усі роки голосувати за команду вашого няня, того што знає гарно ги жона хвалити Шкрібу В. який умісті із другими депутатми ліквідували Екоцентр од діточок і призначив свою сваху жидку Резнікову у якийсь новостворений центр, вмісто трьох позашкільних центрів. Ректорку мду Щербан змістити вмісті із бандою «заслужених» заступників регіоналів, і мамков-маразматичков , її підлеглого, Кушніра Івана директора педколеджа на пензію до шовгорині злодійки Анці Іваницької, повернути усьо награбованоє од людей. Медиків керівників продажних, які служать усякому сатані, ваших підприємців аферистів, які тримають усі базари міста, які відбирали у громади «законно» підприємства, майно, землі. Йой малосьме не забули, лишіть обязатєльно собі прес-секретаря , бувшу журналістку ТСН 1+1 Зотову Наталку, яка ся продала за пару срібреників вашому няньові, та майже уже її назад ТСН не возьме, а іщи Людку Бандурчак, яка усьо время є завідовачков гром.приймальної нардепа Балоги В.І. Старого антихреста Маняка Івана, вічного секретаря міськради, Шубця В., який украв із вашим няньом кінотеатр Перемога у громади, редакцію «Прапор перемоги», де тепер М-студіо по вул. Грушевського, злодія малого Федіва Ростіка, якого укопали із-за старої влади, накрався як му отиць-головний парт технолог у вашого няня Євген Федів, який із Анцьов Іваницьков розкрали піввариша. Пару порядних, яким честь і хвала се Роман Євстратьєв, Іван Лендел, Людмила Ковач, а другі усі такі як і ваш няньо і ви!!!
    Треба раховатися із народом, бути чесним і зробити місто іщи ліпшим, кіть зможете. Почистити навести генеральну уборку, як перед Великденьом, усю нечисть, скомпроментовану на сміття із влади, умити хлорков і побілити як перед Великдиньом! Удачі!
    Йой перебачте, я забув ош ви син вашого няня, який хоче оби ви стали мером, ун спит і видит вас на сьому троні. Лем не забудьте што люди ушито памнятавуть, што ваш отиць «учинив» для люди….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *