Служба охорони Ужанського нацпарку затримала вантажівку краденої деревини (фото)

Служба охорони Ужанського нацпарку затримала вантажівку краденої деревини (фото)
11 лютого 2021 року службою державної охорони Ужанського НПП затримано зловмисників, які здійснювали незаконну порубку на території одного з відділень. Подія мала місце в темну частину доби.
Завдяки оперативним діям служби державної охорони природно-заповідного фонду зловмисників вдалось затримати на місці де вони здійснили порубку. На місце були викликані працівники поліції, які вилучили транспортний засіб з продукцією та знаряддя.
Стаття 246. КК України.
Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу
1. Незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників, що заподіяли істотну шкоду, –
карається штрафом від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, –
караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.
3. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені у заповідниках або на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах, –
караються штрафом від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк.
4. Дії, передбачені частинами першою, другою чи третьою цієї статті, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, –
караються позбавленням волі на строк від п’яти до семи років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.