Словак намагався перетнути кордон на Закарпатті у автівці “нашпигованій” сигаретами

Словак намагався перетнути кордон на Закарпатті у автівці “нашпигованій” сигаретами

Щойно на митному посту «Тиса» закарпатські митники спільно з прикордонниками запобігли незаконній спробі переміщення через кордон кілька тисяч пачок сигарет, якими іноземець «нашпигував» свій автомобіль.

Виїжджаючи із Закарпаття через українсько-угорський кордон, громадянин Словаччини, 1954 р.н., для проходження контрою обрав «зелений коридор». Усно підтвердив, що нічого прихованого не везе.

Однак, митники звернули увагу на невпевнену поведінку словака і вирішили детально перевірити його автомобіль марки «Фольксваген Пассат». Відтак, у боксі поглибленого огляду, озброївшись технічними спецзасобами, інспектори виявили приховані від митного контролю тютюнові вироби.

Легковик, у буквальному слові, був увесь «нашпигований» сигаретами різних марок. Зокрема, у конструктивних порожнинах дверцят, у паливному баку (окремому для дизпалива) та під капотом. Наразі митники виймають з автівки приховані тютюнові вироби та підраховують його кількість. Але, за попередньою оцінкою, мова йде про понад 270 блоків.

Таким чином, словацький водій скоїв дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Предмети правопорушення та автомобіль будуть вилучені до рішення суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *