Zakupki.Prom.ua - найбільший майданчик державних і комерційних тендерів, офіційний учасник систем ProZorro та Rialto

Словаччина випустила фільми з вражаючими краєвидами Ужанського нацпарку (відео)

Словаччина випустила фільми з вражаючими краєвидами Ужанського нацпарку (відео)

В рамках грантового проекту «Охорона природи, як можливість для регіонального розвитку» спільно фінансованого з Норвезького фінансового механізму та державного бюджету Словацької Республік
створено фільми про пам’ятки сакральної архітектури та природну спадщину по обидва боки Україно – Словацького кордону на території Ужанського національного природного парку (директор Віктор Биркович) та національного парку “Полоніни” (директор Маріо Перенай).

В фільмах висвітлено спільний побут, культуру, звичаї корінного населення Закарпаття та Пряшівщини. Чудові ландшафти гірських хребтів Східних Карпат, різноманітність флори та фауни, пісня гірського струмка відображені в фільмі дозволяють зануритись в первозданну атмосферу букових пралісів Карпат. Не дарма цей регіон нероздільно тричі представлений та знаходиться під охороною ЮНЕСКО , як природня пам’ятка – «Букові праліси Карпат та інших регіонів Європи», як культурна пам’ятка «Дерев’яні церкви Карпатського регіону» та як приклад демонстрації збалансованої взаємодія’ між людиною і біосферою – міжнародний біосферний резерват «Східні Карпати».

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *