Слідчі закарпатського Міндоходів повертають державі мільйони гривень

Заходами, проведеними за участі слідчих та оперативних підрозділів ГУ Міндоходів у Закарпатської області, з початку року до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 2,6 млн. грн.
До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 47 відомостей про вчинення кримінальних правопорушень, із них 23 відомості про ухилення від сплати податків.
Обліковано 8 кримінальних правопорушень, що вчинені у сфері державних закупівель, а також пов’язаних з розтратою бюджетних коштів, по яких встановлено збитків на суму 3,3 млн. грн.
Обліковано 3 кримінальних правопорушення, пов’язаних з використанням новітніх технологій, усі про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.
Обліковано одне кримінальне правопорушення у сфері боротьби з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом. Сума легалізованих доходів становить 186 тис. грн.
Слідчими податкової міліції закінчено 26 кримінальних проваджень, з яких 14 направлені до суду. По закінчених провадженнях відшкодовано 2,3 млн. грн.
За матеріалами оперативних працівників в ЄРДР обліковано 8 кримінальних правопорушень, вчинених СГД, що здійснюють імпорт товарів. До бюджету додатково нараховано податків та митних платежів на суму майже 5 млн. грн.
Виявлено одне кримінальне правопорушення, що вчинене під час експорту товарів. До бюджету додатково нараховано 575 тис. грн., які на теперішній час повністю сплачені.
Встановлено 17 суб’єктів господарювання, які ухилялися від сплати податків за допомогою фіктивних фірм та конвертаційних центрів. Цим суб’єктам доведеться повернути бюджету 2,2 млн. грн.
З незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 1,5 млн. грн., із них алкогольної продукції – 916 тис. грн., сигарет – 398 тис. грн. Припинено діяльність 3-х підпільних алкогольних цехів, по фактах діяльності яких розпочаті кримінальні провадження.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *