Скучно без Тищенка, який ніс у закарпатську «політичну лавку» золоті яйця

Скучно без Тищенка, який ніс у закарпатську «політичну лавку» золоті яйця

Про це на своєму телеграм-каналі пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/17

Скучно без Тищенка. 

Вже понад тиждень, як Микола зник з Закарпатських горизонтів. Остання його заява про російськомовний спецназ з чорною коробкою спровокувала політичний землетрус, який остаточно поховав голову Закарпатської облради Олексія Петрова.

Останні півроку Микола Тищенко був головним ньюзмейкером в Закарпатській області. Він міг «гнати відверту пургу», але пересічним громадянам це подобалося, особливо, коли на висловлювання Тищенка, що «руки рубатимемо»  хлопали у ладоні генерали, яким адресувався цей меседж.

До того ж ідея закарпатських Нью Васюків у розумінні Ревізора стала набувати реальних обрисів, запрацював Ужгородський аеропорт і почалася реальна підготовка до будівництва Мукачівського, на дороги виділялися з держбюджету мільярди гривень.

Але Микола не розумів, що неможливо тільки газувати вперед, треба іноді натискати і на гальма та оглядатися по сторонам. Армія підлабузників підтакувала всім крокам голови Закарпатського осередку «Слуг народу», навіть безглуздим. А треба було мати біля себе людину яка б казала, «що це чорне, а це біле, а не рожеве».

Микола Тищенко,  сам же її розтрощив заявами, які просто «підірвали» політичну ситуацію в Закарпатті, бо  навішування сепаратистських ярликів категорично несприймається населенням краю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *