Скандальне товариство «Мармарош» і далі продовжує роботи

косівська16 липня 2013 року народний депутат України, уповноважений ВО «Свобода» у Закарпатській області Валерій Черняков, голова Закарпатської обласної організації ВО «Свобода» Олег Куцин та очільник Рахівської районної організації Микола Косівський провели у Косівській Поляні зустріч із місцевою громадою.

Учасники заходу обговорили подальші дії мешканців, які на знак протесту проти видобутку поліметалевих руд неподалік їхнього населеного пункту перекрили сільську дорогу. Валерій Черняков повідомив громаді, що вже звернувся до прокуратури із депутатським запитом з вимогою перевірити законність проведення робіт товариством «Мармарош». Активісти разом зі свободівцями вирушили до урочища, де зазначена фірма, незважаючи на протести місцевої громади, провадить роботи.

«Представник фірми «Мармарош», який був присутній на місці проведення робіт, запевнив, що вже найближчим часом представить усі наявні у них документи на здійснення робіт. Проте вважаю, що попри будь-які «дозволи» рішення місцевої громади у таких ситуаціях має бути вирішальним. Людям тут жити, тому їхнє здоров’я та безпека мають бути найголовнішим пріоритетом у розв’язанні таких проблем, адже горе-підприємці, набивши кишені грошима, у разі виникнення загрози накивають п’ятами, залишивши громаду наодинці з бідою», – наголосив Валерій Черняков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *