Скандальна дорога до страусиної ферми викликала хвилю обурення мешканців Ужгородщини (відео)

Скандальна дорога до страусиної ферми викликала хвилю обурення мешканців Ужгородщини (відео)

Видання “Трибуна” на своїй сторінці у мережі Фейсбук 9 жовтня оприлюднило фото світлин будівництва нової дороги у напрямку страусиної ферми, що знаходиться у селі Оноківці. В цьому селі потребують невідкладного ремонту кілька вулиць і тому виникло питання чиїм коштом будують дорогу до цього об’єкту. 

/

Мешканці села активно долучилися до обговорення важливого питання і оприлюднили інформацію про те, що оплачуватися дорога має з бюджету Оноківської громади.

Ясність у ситуацію вніс депутат Оноківської сільської ради Іван Кучер, який дав розгорнуту інформацію з цього питання та оприлюднив відповідне відео:

Трохи інформації про вул. Спортивна!
7.10.2021р. була проведена чергова сесія Оноківської сільської ради!
На цій сесії було винесено питання щодо виділення коштів на розроблення проектно-кошторисної документації для будівництва дороги на вул.Спортивна!
Розуміючи недоцільність виділення коштів для цієї вулиці, я запропонував виключити це питання з порядку денного! Я, та ще 5 депутатів з новоствореної фракції “Слуга народу” голосували проти виділення цих коштів! За що, колегам щиро вдячний! Але нам забракло голосів,щоб блокувати це питання!
Є багато вулиць, на яких є жилі будинки, де живуть люди і де асфальту ніколи не було! Думаю, що ці вулиці в першу чергу потребують цих коштів, але мабуть для керівництва вони не цікаві!Масштаби вражають! Такої дороги Оноківці ще не бачили!
Громадський діяч Олександр Бедей також піддав нищівній критиці ініціативу місцевих чиновників:
Люди чи страуси?
Виходить так, шо в Оноківській ОТГ рішили, шо страусам більше потрібна дорога ніж жителям громади, які роками не бачили асфальт на своїх вулицях, тому в даній ОТГ будують дорогу до страусинної ферми. Цікаво, громада в курсі, куда керівництво ОТГ хоче спустити їх гроші?
Но то питання номер два. А питання номер один полягає в тому, шо дана дорога будується вже, але без проектно кошторисної документації, без відведення ділянки чи зміни її цільового призначення , без отримання необхідних дозволів і погоджень , без сплати сільськогосподарських втрат, без детального плану забудови без змін до генплану села і тд.
З фото видно, шо дорога буде проходити через поле, а це може вказувати на те , що вона (дорога) будується на землі сільськогосподарського призначення. Інтернет видання «Трибуна» опублікувало дані фото ще в суботу, тобто 09.10.2021, а сьогодні натрафив на публікацію одного з депутатів Оноківської сільської ради, який повідомив, що рішення про виділення грошей на розробку проектно-кошторисної документації було приняте лише 07.10.2021. За два дні виготовити документацію, отримати всі необхідні дозволи, провести тендер, зробити дані підготовчі роботи до будівництва дороги і тд. нереально.
Очевидно, що дорогу почали будувати ще до сесії сільради, яка відбулася 07.10.2021. В діях керівництва ОТГ явно вбачаються неправомірні дії, бо без тендера і необхідних документів будувати такий об’єкт неможна .
Хто будує дорогу загадка , але керівництво ОТГ явно в курсі, а може і в долі, оскільки фактично заднім числом намагається узаконити будівництво дороги, замість того, щоб звернутися до Національна поліція України із заявою про самовільне захоплення земельної ділянки, до Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області із заявою про незаконне зняття верхнього родючого шару землі та до Державної екологічної інспекції. Бардак довкола, інтереси людей, які своїми податками наповнюють бюджет ОТГ, нікого не цікавлять, страуси , договорняки, откати , свої люди, на першому місці.
Цікаво, а громадські слухання були проведені, щодо виділення грошей на проектно кошторисну документацію? І для чого її виготовляти і витрачати гроші, якшо рішення про виділення грошей на саме будівництво може й не буде прийняте. А голова ОТГ порядок денний з проектом рішення за 10 днів до сесії оприлюднила? Питань купа.
Але очевидно одно, в банановій республіці на людей і на закони всім пофіг, особливо тим, хто в тємі з керівництвом ОТГ . Роблять, шо хочуть. Може хоть наші органи відреагують.
Чи там все законно? Хто в курсі?

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.