“Сім’я” виділила кошти для дискредитації начальника закарпатської міліції

Балога ІЯк стало відомо виданню “Трибуна”  голова Закарпатської обласної ради Іван Балога виділив кошти на проведення мітингу під стінами УМВС України в Закарпатській області. Проплачені пікетувальники у складі частини Євромайдану, автомайдану та Самооборони, якою керує корумпований полковник міліції Віктор Чепак вимагатимуть люстрації начальника закарпатської міліції Сергія Шаранича. Акція запланова орієнтовно на завтра.

Таким чином структури підконтрольні ЄЦу намагатимуться розхитати і так непросту ситуацію в Закарпатті, адже на фоні сепаратистських заворушень на Сході, спецслужби Росії розігрують русинську та угорську карти для дестабілізації України.

Хочеться сказати, що не всі з ким вели перемовини представники ЄЦу погодилися взяти гроші, адже представники цієї партії асоціюються з режимом Януковича, який ця політсила підтримувала на протязі тривалого часу.

Сергій Шаранич, як відомо, має конфлікт з сім’єю Балог відтод, як кілька років тому затримав літак, що належав тодішньому голові Секретаріату  Віктору Балозі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *