Шита “білими нитками” справа проти Чопського мера не має перспектив

Шита “білими нитками” справа проти Чопського мера не має перспектив

В кінці травня Чоп сколихнула звістка, управління захисту економіки в Закарпатській області затримало на взятці міського депутата, головного архітектора та міського голову.
Гучне затримання, обшуки з підкиданням коштів та виламуванням дверей кабінетів розтиражовані у різноманітних засобах масової інформації виявилися простою підставою зі сторони контролюючих органів держави. Пройшло більше двох місяців, що змінилося у резонансній чопській справі. Повідомляє “Мій Чоп”
Як нас проінформували джерела наближені до Закарпатської ОДА, Геннадій Москаль дійсно подав клопотання Національну поліцію України щодо скоєння злочину працівниками поліції у виді пропонування дачі хабара працівникам органів місцевого самоврядування підставними особами. Сьогодні на теренах Закарпаття київська комісія уже другий тиждень поспіль працює в стінах УЗЕ. Начальник цього структурного підрозділу Іванків А. швидко пішов у відпустку.
Крім того, сторона захисту Самардака В.В. отримала величезну кількість офіційних документів, які підтверджують висловлювання губернатора краю, які він офіційно заявляв на адміністративному суді щодо «так званого підприємця Нікуліна С.». Даний провокатор пропонував хабарі, за якими відкривалися подібні кримінальні провадження, майже у кожному районі Закарпаття.
На червневій сесії депутати Чопської міської ради прийняли звернення до керівництва держави з вимогою провести об’єктивну, повну та всебічну перевірку обставин затримання та обґрунтованості пред’явленої Чопському міському голові Валерію Володимировичу Самардаку, тому прокуратура області буде прискіплива до своїх подальших дій, адже тепер уже сам прокурор області хоче реабілітуватися за свій промах.
Журналісти нашого видання поспілкувалися із секретарем Чопської міської ради Михайлом Чолавином, який повідомив, що Валерій Володимирович після лікарняного та недовготривалої відпуски повернувся до виконання своїх посадових обов’язків. Чопська міська рада працює у звичному режимі. Для проведення об’єктивного розслідування Закарпатська прокуратура продовжила термін слідства до кінця серпня.
Редакція нашого видання і в подальшому слідкуватиме за розвитком даного провадження та інформуватиме мешканців міста.
Отож, будемо надіятися, що дана справа буде закрита не дійшовши навіть до суду та буде відновлено чесне ім’я людини, яке працівники УЗЕ в Закарпатській області старалися спаплюжити.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *