На Закарпатті нелегальну лісопродукцію перетворюють на легальну навіть вночі (фото)

На Закарпатті нелегальну лісопродукцію перетворюють на легальну навіть вночі (фото)

Про маніпуляції з деревиною повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук депутат Ужгородської райради Роланд Цебер:

Нелегальна лісопродукція перетворюється на легальну за 15 хв, о 00:30 ночі! Вам цікаво як?Так запросто — це ж Україна!
В Ужгородському районі, неподалік від Ужгорода працівниками Управління патрульної поліції в м.Ужгороді та Мукачеві зупинено та затримано вантажівку, яка перевозила лісоматеріал. Водій начебто надав всі необхідні документи, були навіть, як це передбачено, бірки на лісоматеріалі.Провіривши легальність лісопродукції, яку затримали, в базі даних виявилось, що відомості про лісоматеріал взагалі відсутні.Про правила та безпеку перевезення вантажів,а в даному випадку лісоматеріалу взазалі промовчу, адже вантажівка була так перегружена, що в будь-який момент при русі могла впасти деревина, спричинивши аварійну ситуацію з невідомими наслідками. Патрульними викликано слідчо-оперативну групу.
Але, як відомо, ми — українці, народ працьовитий! Дуже працьовиті працівники і в лісових господарствах нашого краю, яким, зателефонувавши навіть в таку пізню пору (близько о 00:10), вносять в базу відомості про лісоматеріал. І як Ви гадаєте, що відбулось через 15-20 хв. після дзвінка водія працівнику лісгоспу? Вуаля!Відомості про вантаж (лісоматеріал) внесено в базу. Цікаво, скільки вже вантажівок деревини перевезли та продали тими самими документами?Це просто фантастика…
Фантастика і те, що ми живемо в такому прекрасному, мальовничому, багатому на природу куточку України. А чи задумуємось ми над тим, що перед нашими очима руйнують наше безцінне багатсво — природу?!Адже вирубка дерев значно підвищує ризики повеней та паводків, відповідно, погіршується якість ґрунту та родючість. Крім цього, вирубування карпатських лісів зумовлює зменшення біорізноманіття, знищення ареалів рідкісних видів флори і фауни, загибель цінних природних екосистем та негативний вплив на клімат.
В людей колись очі відкриються, це однозначно, просто, щоб вже пізно не було діяти. Через масову вирубку лісів збагачується декілька сімей, а потім через це постраждає весь регіон, сотні тисяч людей. Тому задумайтесь чи варто бути байдужим і закривати на таке очі, – зазначив Роланд Цебер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *