Школярі із Закарпаття достойно представили область на Всеукраїнській олімпіаді з програмування

Школярі із Закарпаття достойно представили область на Всеукраїнській олімпіаді з програмування

5-26 липня 2020 р. проводилась Всеукраїнська олімпіада з програмування.

В оліміпіаді взяли участь 115 учасників з усіх областей України, тож рівень заходу був дуже високим.

Через карантинні обмеження цьогоріч олімпіада проводилась у дистанційному режимі. Для участі в олімпіаді від Закарпатської області було сформовано команду з шести учнів 8-11 класів, які за результатами обласної олімпіади та попередніх відборів показали найвищі результати (учні 11 класу – Костянтин Чуєв, Андрій Симкін, Василь Меренич, учень 10 класу – Сергій Лошак, учні 9 класу – Ілля Кривов’яз та Мартін Лешко).

У запеклій боротьбі представникам Закарпаття вдалось достойно представити область та стати переможцями серед титулованих столичних програмістів-олімпійців. Так Ілля Кривов’яз (9 клас) виборов диплом II ступеню, Костянтин Чуєв та Андрій Симкін (11 клас) завоювали дипломи III ступенів.

Переможці олімпіади є учнями ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської області (директор Олена Іщенко) і проявили велике натхнення не тільки в інформатиці, але і в інших навчальних предметах. Тренерами закарпатської команди з програмування є вчитель інформатики ужгородського ліцею – Вапнічний С.Д. та завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ – Міца О.В.

Слід також сказати, що Костянтин Чуєв потрапив на відбори до Міжнародної олімпіади з інформатики на 2020 р., а Ілля Кривов’яз – до Європейської олімпіади з інформатики серед юніорів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *