Zakupki.Prom.ua - найбільший майданчик державних і комерційних тендерів, офіційний учасник систем ProZorro та Rialto

Шкіряк попередив закарпатських нардепів Балогу та Ланя: раптом що — мордою в асфальт і в кайдани

Шкіряк попередив закарпатських нардепів Балогу та Ланя: раптом що — мордою в асфальт і в кайдани

шкірякПравоохоронці будуть жорстко реагувати на спроби дестабілізувати внутрішню ситуацію в кількох регіонах України під час виборів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

За його словами, під час місцевих виборів найбільш проблемними можуть стати Дніпропетровська, Харківська, Одеська, Закарпатська і Херсонська області, а також безпосередньо міста Одеса, Дніпропетровськ, Харків та Херсон.

Він наголосив, що “деструктивні, антиукраїнські сили прагнуть за будь яку ціну знову прийти до влади на місцях, щоб взяти реванш і можуть бути готові застосовувати різні незаконні методи впливу на волевиявлення громадян”.

Хотів би особисто попередити народних депутатів України та кандидатів на цих виборах, що добре обізнані з таким явищем як “тітушки” і можуть застосувати свої ганебні “навички” напередодні і в день виборів. Зокрема, це стосується панів Вілкула, Кернеса, Сальдо, Труханова, Ківалова, Ланьо, Балоги та інших колишніх представників ПР — злочинного угрупування Януковича… Навіть не намагайтеся діяти звичними для вас методами. Реакція правоохоронців буде жорсткою і бескомпромісною! З’являться “титушки” — мордою в асфальт, кайдани і в тюрму. За злочини проти української державності передбачене суворе покарання,
— написав він.

Шкіряк наголосив, що всі кандидати можуть діяти виключно у межах діючого законодавства, а будь-які спроби незаконних методів впливу на результат волевиявлення будуть припинені.

“Ми володіємо усією оперативною інформацією, тому втекти від покарання, у разі скоєння злочинів, не вдасться… У нас достатньо сил і засобів для ефективного забезпечення охорони громадського порядку, виборчих дільниць і недопущення провокацій в усіх регіонах”, – також написав він.

Окрім того, за його словами, у проблемні області будуть направлені додаткові сили підрозділів МВС та Нацгвардії.

Comments:

2 Comments

  1. кандидатам із заплямованою репутацією сказав:

    шкода, що на ділі не втілити слова Шкіряка, мордою в асфальт усіх тих, гвалтував роками наш нарід.

  2. не мордой, а закатать этих главных лицедеев стрельбы и остального отребья намертво в асфальт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *