Щодо начальника Закарпатської ОВА розповсюдили “темники” з негативною інформацією

Вчора, як за помахом чарівної палички, провідні інформаційні ресурси України опублікували одну й ту саму публікацію спрямовану на дискредитацію начальника Закарпатської ОВА Віктора Микити.

Корупція, контрабанда, дружні звʼязки з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійяртом, угорські паспорти у членів родини – такий неповний перелік звинувачень на адресу керманича Закарпаття.

«Цензор нет», «Факти уа», «Гордон ком», «Українські національні новини», українські телеграм канали з мільйонними аудиторіями та інші , слово в слово повторили ці меседжі.

За день до цього у ЗМі, з посиланням на нардепа Железняка було розповсюджено інформацію, що Віктор Микита може стати заступником керівника Офісу президента.

Перша чорнуха на Микиту В.Ф. зʼявилася в грудні 2021 року напередодні його призначення на посаду очільника Закарпатської ОДА. 

В майбутньому було ще кілька інформаційних хвиль і вони зазвичай виникали в час коли зʼявлялися повідомлення про можливий перехід Віктора Микити на важливу посаду до Києва.

Але то все було дитяче лопотання у порівнянні з вчорашнім медійним цунамі.

Очевидно, що такі операції в час війни, коли ЗМІ знаходяться в полі зору і під частковим контролем спецслужб,  не можна організувати без участі заінтересованих осіб з високих кабінетів у столиці.

Хтось дав команду «Фас» і спустив темники щодо начальника Закарпатської ОВА.

Групи впливу найвищих ешелонах захищають свої інтереси і йде запекла боротьба за місце «під сонцем».

Телеграм Павла Федаки  – https://t.me/P_Fedaka/596

//

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *