Щоб вгамувати п’яного ужгородця, який бив дружину, полісменам довелось застосувати “Терен” і кайданки

Щоб вгамувати п’яного ужгородця, який бив дружину, полісменам довелось застосувати “Терен” і кайданки

Сьогодні, близько 3-ї години, патрульні приїхали на виклик про сімейну сварку. Оперативно прибувши на вулицю Канальну, побачили заявницю, яка повідомила, що її чоловік знаходиться в стані алкогольного сп’яніння, поводить себе агресивно, погрожує та б’є її, тому вона з донькою боїться навіть у дім заходити.

Патрульні вирішили спокійно поспілкуватися з чоловіком, однак під час розмови не вдалося залагодити конфлікт та заспокоїти правопорушника. Натомість чоловік лаявся на інспекторів, взяв кухонний ніж і почав погрожувати всім навколо.

Завдяки злагодженим діям патрульних уже через декілька хвилин правопорушника вдалося заспокоїти. Згідно зі статтями ЗУ “Про Національну поліцію” до чоловіка застосували спецзасіб “Терен” та кайданки.

Так, законними та вимушеними діями, патрульні вмить вгамували чоловіка. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Патрульні вкотре звертаються до громадян, бережіть себе та не дозволяйте алкоголю знищити Ваше життя та зруйнувати морально-психологічний клімат у своїх родинах. Будьте законослухняними громадянами та не дозволяйте алкоголю зруйнувати найцінніше – спокій та затишок у сім’ях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.