Що змінилося для закарпатців у царині сімейної медицини (відео)

Що змінилося для закарпатців у царині сімейної медицини (відео)

Тонометр, Коректор кисню, Глюкометр. А ще немає проблем з одноразовими лікарськими інструментами. В кабінетах ремонт, встановлено необхідний інвентар для обстеження немовлят. На столі ноутбук. Пані Беатриса звикає до нових умов.Комп’ютерні програми освоює поступово. Пацієнти, каже задоволені новим умовам, тож угоду з лікарем підписують чи не що дня.

А головний стимул працювати якісно, підвищення зарплати. Як лікарю, так і медичній сестрі. Тетяна Козак каже, ріст виплат – сімейники відчули суттєво.

З першого квітня ж, медики перестануть отримувати гроші за обслуговування пацієнтів, які досі не підписали декларацію, а від так перестануть і обслуговувати жителів з так званого червоного списку. В Ужгороді їх 35%. Та майже 40%  в цілому по області.

Зарплата медиків зміниться не суттєво, однак пацієнтів у яких немає сімейного лікаря чекає низка змін. Першу медичну допомогу отримати звичайно зможуть, як і проконсультуватися, однак направлення сійник вже не дасть. Як і не випише лікарняний.Але це не означає, що спливає термін підписання декларацій. Звичайно без сімейного лікаря не залишиться ніхто. Угоду підписати можна коли завгодно. Головне визначитися з лікарем.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *