Шахраї знаходять все нові “гачки” для довірливих закарпатців

шахрайствоДо молодої мукачівки на мобільний телефон надійшло повідомлення про те, що вона стала щасливим власником нового автомобіля марки «Chevrolet Cruze». Жінка за інструкцією в смс-повідомленні перейшла на буцімто офіційну сторінку автосалону, де знайшла номери телефонів, рахунків, на які потрібно було перерахувати гроші на оформлення виграного автомобіля…

Як розповіла потерпіла, невідомий чоловік, відрекомендувавшись представником компанії, запропонував їй перерахувати один відсоток від вартості нової машини на вказаний рахунок. Після цього переказу жінка відразу стане власником автомобіля… Довірлива мукачівка це зробила. Та коли через деякий час знову зателефонувала, намагаючись уточнити, де і як вона зможе забрати свою машину, номер уже був відключений…

Зробивши ще кілька спроб зателефонувати й зрозумівши, що її ошукали, жінка звернулась із заявою до Мукачівського міського відділу міліції. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).

Мукачівські правоохоронці вкотре звертаються до громадян із проханням: будьте обачними і не довіряйте випадковим дзвінкам. Якщо вам залишають номер рахунку в банку і вимагають перерахувати туди гроші, це повинно вас насторожити. За будь-якої умови, якщо мова йде про гроші, будьте впевнені – вас намагаються обдурити.

Якщо вам щось відомо про ці злочини і самих шахрайств, просимо невідкладно повідомити до Мукачівського міського відділу міліції за телефонами: (03131) 2–23-33 або 102.

Наталія Машіко
Мукачівський МВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *