Сергій Ратушняк: Балога викинув черговий гумовий пристрій

Я казав і кажу, – партія «ЄЦ» – це прищ на антифасадній частині (русинською – гузиця)  Вітьки Балоги. Бо ж у випадку партії, вона зобов’язана йти на вибори, а лідер (він же лузер) має очолювати список «попереду – на лихому коні» (або ж на кволому віслюкові). Ба ні – на мажоритарки поховались. І купувати, і купувати… Кожен мандат – зайва сковорідка на тій самій частині, яку можуть використати за прямим нетрадиційним призначенням. Тож, використовуючи своє конституційне право, творить він із своїм прищем, що заманеться.

Ну, помножив там на нуль балакливу «головку» партії – Кріля І. І. В 2010-му  цілий рік використовував борова-гівномета Чучку проти Ратушняка, а потім знімає його, як презерватив, під Погорєлова, зараз у 2012-му зняв хорошого лікаря  Володю Смоланку, як використаний пристрій, уже під Чучку. Я ж говорив Смоланці: «Хороша людина, хороший лікар, а політично – холуй Балоги». Ось Вітьок і показав Смоланці його ціну і місце. В Сваляві професора Вегеша злили під «Му-му» – Камиша, потім Аржевітіну нарізали заощаджень помаранчевих… Ще подивитесь цей тиждень, як так звані нацики і «опозиція», «ударені» та ін. будуть падати як підкошені під «шматки добробуту – вже сьогодні».

Якесь  буркотіння – мовляв соціологія, тра-та-та і т. і. Володя, та хіба краща була соціологія в 2010-му році? Рейтинг «ЄЦ» – 0,3%, результат – 33%. Помилочка в 100 разів. І тобі, Володя, такий мандат за принципом «бабло перемагає добро» дали. Тож маючи на сьогодні 3%, можна було розраховувати на 33 з більшою впевненістю. Якщо «Барва» платить, а  Русин з усім МВС дивляться в другий бік…

Насправді, Балозі дали поза вуха, аби збризнув з трьох (як мінімум округів). І в 68-му «ужгородському» це зроблено не під Чучку, а під Ковача (Васю-кіловольта). Як це і має зробити член уряду Януковича. Підтримувати ПР. А платити за Чучку виборцям Балога не буде. Він чудово знає, що той всі 50 років життя всіх кидав – і його кине. А Балозі з братами треба мовчки принести мандати на тарілочці пану Чечетову і всі п’ять років натискати під диригування останнього. А Чучка ж «з прівєтом» – і сам від себе не знає, що очікувати, а Вітьок знає, що за таке бошку відіб’ють дюралевою битою. Тому в таку перспективу завидівський князьок інвестувати не буде. Все для Васі-кіловольта, який з контрабандистами братами Андрієвими вже масово роздають по 200 грн. Що не є підкупом, – бо ж це представник «досягнутого і перевиконаного добробуту – вчора, сьогодні і назавжди» (звісно – для себе).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *