Для чого нам такий кандидат?

Для чого нам такий кандидат?

Шановна редакція “Трибуни”!

Прочитав у газеті за 5 жовтня “Десять запитань до кандидата в депутати по Ужгородському виборчому округу № 68 Павла Чучки” і вважаю їх правильними і злободенними. Тому хочу й сам звернутися до Чучки.

Чому Ви з’являєтеся на людях і проявляєте активність тільки раз на п’ять років – за два-три місяці до чергових виборів? Вам подобається бути в ролі хамелеона і клоуна та обманювати людей?

Кого не питав із своїх знайомих, ніхто не знає, що Ви доброго зробили для Ужгорода і ужгородців. Ощасливили всіх своїм депутатством? Або своєю корчмою? У Вашій корчмі більше зла, як добра. Комусь чимось допомогли? Тепер, кажуть, за гроші Балоги хочете стати ще більшим депутатом – Верховної Ради? Для чого? Щоб разом із балогівським кланом дерибанити землі і майно Ужгорода й району, дерти шкіру із закарпатців, продавати їх у чуже ярмо?

На посаді голови Баранинської сільської ради Ви себе вже “показали”: роздали 187 ділянок землі (багато з отримувачів ніякого відношення до села не мали), а по Лазькому березі для кількох вибраних “подарували”20 газемлі, вартість яких зашкалює за 2 млн. доларів. Цікаво, скільки з цієї оборудки перепало Вам?

Усі знають, що Ви разом з Балогою привели до влади в Ужгороді Погорєлова і результати вашої спільної діяльності в обласному центрі всі бачать – хужеє нє бываєт! Зараз хочете довести до ручки ще й села Ужгородського району?

Дорогі ужгородці! Невже в когось з вас підніметься рука голосувати за таке майбутнє і такого кандидата в депутати?

Разом з цим, треба сказати, що серед кандидатів у депутати по Ужгородському виборчому округові № 68 є й достойні люди: освічені, розумні, патріоти, які не словом, а ділом служать своєму народові і які себе вже не раз показали у добрих ділах (Сергій Ратушняк, Василь Ковач, Андрій Сербайло). Вони, на мою думку, повинні об’єднатися і дати бій нечестивій зграї корчмарів-єцунів, які за будь-яку ціну хочуть заволодіти Ужгородом і Ужгородським районом.

Серед названих кандидатів, на думку дуже багатьох авторитетних людей, найвідомішим і найсильнішим є Сергій Ратушняк, який має великий господарський і політичний досвід, відзначився багатьма добрими справами, знає проблеми Ужгорода і району та спроможний їх успішно вирішувати, буде боротися із злом за права і благополуччя кожної людини. Саме такого депутата потребує наша багатостраждальна, понівечена виродками, але дорога для нас закарпатська земля.

Михайло Шпонтак

Про методи діяльності Павла Чучки на посаді Баранинського сільського голови свідчить позовна заява про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди написана Рогуличем Ю.І.

29 липня 2006 року Чучка П. П., голова Баранинської сільської ради, з метою приниження моєї, Рогулича Ю. І., честі, гідності та ділової репутації, організував збір побутового сміття в с. Довге Поле Ужгородського району і біля 10 години 45 хвилин висипав з автомобіля марки “ГАЗ-53” це сміття перед моїм будинком за адресою: Ужгородський район, с. Довге Поле, вул. Центральна, 148 (додається ксерокопія фотографії).

Цю дію Чучка вчинив, оскільки моя принципова позиція, як депутата Баранинської сільської ради, протирічила бажанням Чучки П. П., який лобіював інтереси певних місцевих бізнесменів по створенню фінансово витратної і не вигідної для місцевої громади комунальної служби і з метою використання на її потреби 50 тис. грн. з місцевого бюджету, що також суперечило чинному законодавству України. Мою думку підтримала більшість депутатів ради, що, звичайно, не сподобалось Чучці П. П. У зв’язку з чим він і здійснив цей ганебний вчинок, а перед цим Чучка П. П. неодноразово висловлював на мою адресу погрози, як особисто, так і через свого молодшого брата Чучку. Свідками цих неправомірних дій Чучки П. П. стали моя дружина Н. О. Рогулич, водій вказаного автомобіля М. Славич, Войнова І. О., Товт Р. О., Шовтані В. та десятки односельчан, які спостерігали за брутальними діями відповідача. Також моя жінка Рогулич Н. О. звернулась у правоохоронні органи з відповідною заявою стосовно вчинку Чучки П. П. (документи додаються).

Таким чином, дії відповідача викликали не тільки створення біля мого будинку сміттєзвалища та антисанітарних умов, що порушили нормальне проживання в моєму будинку мене та моєї сім’ї, а також принизили мою честь та гідність, престиж та ділову репутацію, крім цього мені довелось прибирати це сміття самому. Дії Чучки П. П. завдали мені також моральних страждань, оскільки мій світогляд, моральні якості та етичні принципи не дозволяють принижувати інших людей, так і я вимагаю, щоб мене поважали інші люди, в тому числі і Чучка П. П., а тому оцінюю завдану мені моральну шкоду в 20000,00 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *