Сергій Федака представив ужгородським читачам п’ять своїх нових книг

Сергій Федака представив ужгородським читачам п’ять своїх нових книг

Учора, 10 грудня, в ужгородській книгарні «Кобзар» у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» доктор історичних наук, професор Ужгородського національного університету, відомий письменник і журналіст представив читачам 5 своїх книг, що вийшли друком цьогоріч.

«Цей рік дійсно був дуже урожайним, вийшли 5 книжок у 4 різних видавництвах в тому числі деякі видані за ініціативи видавництв, деякі – за моєї. Чотири історичні, одна художня, тому рік був нестандартний», – коментує професор.

На питання, яку із цьогорічних книжок автор виділив би найбільше, Сергій Федака відповідає: «Вони всі особливі, бо дуже різні. І по-різному я йшов до них і писалися вони, ясно, що не один рік, а по кілька років ці файли у мене у комп’ютері перебували. Якщо все-таки якусь окремо виділити, то небагато у мене виданих у Києві. Це друга. І це курс історії України у стислому форматі від найдавніших часів до наших днів – це хронологічний довідник. Якщо з п’яти виділити тільки одну, то це – «Історія України у датах»», – каже Сергій Дмитрович.

Щодо «неісторичної» книги Сергія Федаки, то це – збірка театральних рецензій: «У книгу увійшли рецензії на театральні вистави, які я пишу досить часто. Тут зібрані рецензії за останні 15 років», – коментує автор.

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триватиме в Ужгороді до 18 грудня: щодня (крім вихідних) з 14.00 до 15.00 у книгарні «Кобзар». Підсумком акції стане нагородження переможців конкурсу «Книга на Миколая».

Інф. та фото zaholovok.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *