Сепаратистські видання “Новоросії” смакують новину про перейменування вулиць Шухевича і Бандери в Мукачеві

Сепаратистські видання “Новоросії” смакують новину про перейменування вулиць Шухевича і Бандери в Мукачеві

Перейменування вулиць Шухевича і Бандери в Мукачеві викликали інформаційну хвилю у засобах масової інформації Росії та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Мукачівська міськрада на чолі з Балогою молодшим стала героєм російських та сепаратистських видань “Новоросії”.

“Трибуна” з цього приводу також повідомляла, що у Департаменті інформації УГКЦ рішення Мукачівської міськради про перейменування вулиці Бандери на вулицю Гузара, а вулиці Шухевича на вулицю Шептицького назвали маніпулятивними.

У Департаменті інформації УГКЦ рішення Мукачівської міськради про перейменування вулиці Бандери на вулицю Гузара, а вулиці Шухевича на вулицю Шептицького назвали маніпулятивними.

«Це, вважаю, спроба протиставити політичних діячів минулого церковним ієрархам. Це використання доброго імені і авторитету наших владик для досягнення своїх цілей», ‒ сказав у коментарі о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ.

Радники Балоги молодшого підклали йому велику свиню у вигляді обструкції патріотично налаштованого кліру. Зате представники Московського патріархату задоволено потирають руки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *