Семеро школярів у Мукачеві потрапили до лікарні через розпилення газу з балончика

Семеро школярів у Мукачеві потрапили до лікарні через  розпилення газу з балончика

Сьогодні, 13 вересня до Закарпатської обласної лікарні в Мукачеві поступило 7 дітей, з попереднім діагнозом “отруєння”. Усі вони учні 6-го класу ЗОШ №10.

Як розповіли у Мукачівському відділі поліції, наразі слідчо-оперативна група виясняє деталі інциденту. За непідтвердженою інформацією, діти розпилили невідомий газ у школі, вірогідно з балончика.

Правоохоронці розповідають: опитані дітиі розповідають, що вони почули різкий запах під час перерви.

Як розповіли у лікарні, 3 дітей втрачали свідомість, наразі вони перебувають у реанімаційному відділенні, їм вже трохи краще. Інші діти перебувають в інфекційному відділенні. Їх стан – середньої важкості. Всі діти при свідомості. Що стало причиною поки що не коментують.

В Управлінні освіти додають, зараз керівник закладу виконує заходи відповідно до наказів управління освіти, молоді та спорту, інструкцій з охорони праці, безпеки життєдіяльності в закладах освіти. На місці працюють представники ДСНС, обставини події з’ясовуються.

“Семеро школярів закладу, учні 6-го класу були доставлені до обласної дитячої лікарні, до інфекційного відділення. «Швидку» та рятувальників викликала адміністрація закладу через погіршення стану та підозри про можливе розпилення невідомої речовчини, про що заявляв один з учні”, – розповідають в управлінні.

Що саме стало причиною різкого погіршення здоров’я, з’ясовують працівники поліції, які опитують школярів та рятувальники, які проводять дослідження. Наразі їх стан стабільний.

Також в управлінні додають: при виявленні у дітей підозрілих симптомів звертатися до лікарів та повідомляти класного керівника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *