Село Білки гучно відзначило свій день народження

         Днями  православні та греко-католики  відзначали день святих Петра і Павла. В селі Білки, що на Іршавщині, цього дня відзначали ще й день села. Свято розпочали урочистим богослужінням в Білківській церкві святих Петра та Павла. У ньому взяли участь настоятелі православних церков навколишніх сіл.

білки

Після богослужіння всі охочі мали змогу придбати різноманітні солодощі, дрібниці, посмакувати наїдками, які пропонують підприємці.

Вкотре свято в Білках відбулося за підтримки депутата Закарпатської обласної ради Степана Деркача.

Сільський голова Білок Василь Зейкан подякував усім своїм землякам, які наполегливо дбають про те, аби їхнє рідне село з кожним роком ставало все гарнішим, а люди жили добротніше, побажав подальшого процвітання, злагоди в родинах його мешканців, віри у щасливе майбутнє, оптимізму в розбудові рідної громади.

Обласний депутат Степан Деркач у своєму вітальному слові наголосив: “Щиро вітаю зі святом усіх жителів села, хто народився, виріс та живе в цьому затишному та мальовничому куточку Іршавщини. Зичу вашій прекрасній громаді процвітання, впевненості в завтрашньому дні, миру та любові”.

Родзинкою свята став концерт за участі народного артиста України Івана Поповича та самодіяльних творчих колективів Іршавщини, який зібрав під вечір чимало глядачів.

Особливо раділи святу дітлахи та молодь. Так, найменші дітлахи виявили цікавість до повітряних кульок, солодощів та гойдалок. Деяких любителів покружляти не могли відірвати від улюбленої справи навіть батьки. Малеча облюбувала міні-батути, де відточувала стрибки.

Слід зазначити, що славним Білкам цьогоріч виповнилося 768 літ.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.