Щурі з ЄЦу тікають з корабля Ужгородської міськради

балога путінПродовжується спецоперація з дестабілізації політичної та економічної ситуації в м.Ужгород, організована угрупуванням братів Балог.

Вслід за картинною відставкою в.о. міського голови Щадея, послідували відставки його наступника Віталія Семаля та депутатів УМР Ярослави Гасинець, Михайла Рошка, Степана Німчука, Юрія Костюка, пробалогівських членів виконкому Томаша Лелекача, Костянтина Куцова, Мирослава Горвата, Романа Сарканича. Мета поставити Ужгород на коліна напередодні важкої зими.

«У найближчий час закарпатське місто Ужгород чекає банкрутство, грошей на рахунку міста немає і у найближчий час їх не буде. Мерії прийдеться відправляти всіх працівників, які залежать від виплат з бюджету Ужгорода у відпустки за свій рахунок і це буде тільки один із кращих варіантів. Гіршим буде закриття всіх державних та комунальних установ , які залежать, від грошей міста »- повідомив наше видання один із чиновників міськради Ужгорода. який просив не називати його прізвища.

«Ви думаєте, чого тікають депутати «ЄЦа» та члени виконкому? Вони про це знають тому і тікають, як пацюки з тонучого корабля. Головне. що їх заслуга у банкрутстві Ужгорода – головна» – додав чиновник.

Нагадаємо, що вчора вже п’ятий депутат міської ради від «Єдиного Центра» написав заяву про складання з себе повноважень.

transkarpathianews.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *