Що робити з закарпатськими сепаратистами

Лемак ВНа Закарпатті останнім часом помітний різкий сепаратистський сплеск. Про це повідомив Василь Лемак, доктор юридичних наук,  професор, завідувач кафедри теорії держави і права УжНУ на засіданні Ужгородського прес-клубу.
«Це ще не заклик, бо у них тут нема ресурсів і настроїв людей. Відчутний сплеск інформаційних потоків у ЗМІ, – каже експерт. –  Всі ми десь звертаємо увагу на недоліки української держави, але коли це роблять недруги, то це дуже чітко видно. На превеликий жаль, це різко посилюється.

Такі як Гецко  – це крайні прояви, вони ніколи не є небезпечними.  Більше небезпечні ЗМІ, наближені до колишньої політичної команди. Цілий ряд ЗМІ, які починають підігрівати формування громадської думки і основна теза яких — «Українська держава – неспроможна». Це головна теза Путіна, що  народ України не справився створити власну державу. Точно так говорив Гітлер про Чехословаччину.»

За словами Василя Лемака, треба розуміти: так, українська держава підлягає реформуванню, але це не означає, що вона менш спроможна, ніж Росія чи інша країна. «Потрібно, щоб державна влада ці речі (сепаратистські заяви) контролювала і відслідковувала», – каже експерт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Що робити з закарпатськими сепаратистами”

  1. Василь Лемак і всі йому подібні могли би говорити не про політику, яку як видко з іменованих титулів вони не варті змінити, а щось про право, шептатися про величезну корупцію…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *