Ще два авто з Тячівщини відправлено бійцям на передову (ФОТО)

Цього разу техніка буде доставлена для потреб 128 –ї бригади, зокрема 4-го батальйону, в якому служать закарпатці і зокрема бійці з Тячівщини.

Вона їм там на передовій вкрай необхідна, про що військові неодноразово заявляли волонтерам.  Тож  ГАЗ-66 та УАЗ «таблетка»  стануть у пригоді під час дислокації та виконанні різних завдань.

авто      Досі автомобіль «ГАЗ-66» перебував на балансі ПАТ «Закарпатський завод «Електроавтоматика» (директор Микола Левицький).

Його відремонтували і привели до ладу волонтери з Тересви Юрій Данилюк, разом з помічниками-майстрами Романом Козарем та Василем Муциком. Майже тиждень знадобилось умільцям попрацювати, щоб її відремонтувати. А потім провели випробування вантажівки  на гірських дорогах. Тож запевняють, що вона  справно служитиме і бійцям на передовій.

УАЗик, який можна використовувати як «швидку» для батальйону передала Тячівська районна лікарня №1. Акошти на всі необхідні запчастини, зокрема й паливо виділив т.в.о. голови Тячівської РДА Василь Йовдій.

Він же особисто вручив ключі від машин бійцю 4-го батальйону 128-ї бригади Василю Чендею з Тересви, який разом з своїм односельчанином Василем Чендеєм супроводжуватимуть авто  до Краматорська. Щоб зекономити паливо, їх завантажать на фуру і в такий спосіб транспортують на схід.

–  З Тячівського району для потреб армії у різні частини відправлено вже більше півсотні різних машин. Нашим землякам на передовій дуже необхідні транспортні засоби. Тому ми й намагаємося їм в цьому допомогти, – наголосив Василь Йовдій.

Також керівник району побажав волонтерам щасливої дороги, бійцям вдалої служби і якнайшвидшого повернення додому живими та здоровими.

Традиційно перед відправкою автомобілі було освячено.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *