Щадей з Чучкою за голосування за регіонала Андріїва отримали 10 тисяч доларів

Щадей з Чучкою за голосування за регіонала Андріїва отримали 10 тисяч доларів

Занадто багато недоказаного залишилося після скандальної сесії міськради обласного центру, результатом якої став повноцінний реванш вже екс-регіоналів, які стояли пліч-о-пліч на антимайдані в Ужгороді, захищаючи режим Януковича.

Як не парадоксально, але після засідання у четвер, 20 листопада не було чутно палких заяв так званих ужгородських опозиціонерів про змову, контрреволюцію, зраду інтересів Ужгорода, абощо.

Але не варто чекати заяв від тих, хто став співучасником.

У це важко повірити, але виконуючим обов’язки мера Ужгорода Богдана Андрієва обрали либонь не 2/3 складу депутатського корпусу, включно з так би мовити опозиційними фракціями Батьківщини та Фронту Змін. Тобто на Ратушняка вже цього разу не “з’їдеш”.

Офіційні результати – 40 «за», лише 1 утримався.

Попри таємничість голосувань, у мережі відразу оприлюднили список «героїв». Не повний, але красномовний:

Травіна О.
Оксьон Ю.
Пономарьов С.
Король С.
Кіндюх П.
Погорєлов А.
Горбань С.
Шевчук Г.
Румянцев Т.
Шафарь Я.
Баганич А.
Соханич Ф.
Колодій І.
Яцківський В.
Станкович М.
Галас С.
Щадей В.
Данч М.
Мандич Ю.
Мартин В.
Гетманенко О.
Ковальський А.
Бобіта В.
Козак Т.
Бедь Ю.
Гомонай В.
Зілгалова М.
Волошин І.
Ковач О.
Чучка П.
Адамчук І.
Пахомова С.
Тарахонич В.
Жменяк В.
Андріїв Б.

Дивіться також повний стрім засідання нижче

 

За інформацією Мукачево.Net, він відповідає дійсності. Не вистачає кількох вкрай непринципових прізвищ.

Список не стільки обурює, бо за майже 4 роки у роботі ужгородських депутатів рідко прослідковувалася адекватність, скільки розчаровує.

Якщо присутність у списку екс-регіоналів – закономірне, а Шафаря, Травіної, Волошина та Геворкян є кадровими амбіціями, то Чучки, Колодія, Щадея – інакше як зрадою не назвеш. Останній взагалі називав ключовим мотивом своєї участі у парламентських виборах саме недопущення реваншу регіоналів в Ужгороді. Що ж, так і вийшло.

За інформацією Мукачево.net, сценарій з обрання Богдана Андрієва готувався рівно тиждень. Зарозумілим його не назвеш, адже планувався він за допомогою калькулятору та мобільного телефону: вираховувалася кількість необхідних голосів та суми за кожний голос.

Як розповіли у приватних розмовах з Мукачево.Net самі депутати міськради, при чому як ті, які взяли гроші, так і ті, хто ігнорував голосування за Андрієва (таких виявилося обмаь), суми коливалися від 2 до 5 тисяч доларів за голос. Відтак, вклалися у 100 000 доларів. Здавалося б, дрібниці порівняно з обсягами минулих та майбутніх дерибанів, але з нинішнім курсом, виходить понад півтора мільйони гривень.

Більше того, наголосив Мукачево.Net один  з обурених регіоналів, що найбільше дісталося якраз опозиціонерам, чиї голоси, зокрема з Батьківщини, за великим рахунком, нічого не вирішували.

– Щадей з Чучкою на двох отримали чірік баксів. Спитайте у Андрієва, якщо не вірите, – запевнив на звичному слензі співрозмовник Мукачево.Net з табору ужгородських регіоналів, якому мабуть дісталося менше.

 

 

Більшість учасників голосування уникають публічних пояснень своєї участі в ньому, часто буквально зводячи усе до абсурду та посилаючись на таємність голосування бюлетенями.

Але насправді усе просто: якщо ти не підтримуєш як кандидатуру Андрієва та саме голосування по даному питанню, то ти навіть не береш бюлетень, не заповнюєш його і не вкидаєш у скриню. Так зробив зокрема Василь Гнатків, якого щоправда ідеалізувати як опозиціонера також важко. Але в даному питанні він був послідовним, на відміну від своїх колег по фракції Батьківщини, які дружно посміхалися та кокетували на камери під час голосування.

У приватних розмовах ужгородські опозиціонери пояснюють свою участь в голосуванні за Андрієва як безвихідь та необхідність, мовляв, місто не може жити без керівництва, треба комусь підписувати платіжки на платню, послуги.

Але навряд хтось ще в Ужгороді вірить у подібні виправдання, адже єдиний орієнтир в Ужгородської міськради в утвореному форматі – це дерибан.

Іван Романчук, Мукачево.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Щадей з Чучкою за голосування за регіонала Андріїва отримали 10 тисяч доларів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *