Щадей із «собачки», якій кидали 20% від сесійних поступлень УМР, перетвориться на «борця із корумпованою владою»

Щадея «пішли». За гарно відрежисованим сценарієм, про який Щадей заздалегідь знав, навіть підтримував. Умова перед виборами до ВР була чіткою – у будь-якому випадку повинен піти. Але, якби пішов за власною заявою, міг би остаточно поставити хрест на політичному майбутньому в Ужгороді. А так – «жертва «камбеку» РЕГІОНАЛІВ» і плюс кілька відсотків до рейтингу.

щадей семаль
 Семаль – секретар. Очікувано. Практично всю роботу, крім піару, у місті виконував Семаль, а Щадей тільки бігав фотографуватися біля кожної ямки, чи електричного стовпа. 

 


Людина Балоги пішла – людина Балоги (Чубірка) прийшла. 

Балога нічого не втратив, більше того, отримав двох рівноцінних претендентів на крісло міського голови у 2015 році – Чубірко і Щадея.


Нереальний за своїми масштабами земельний дерибан!
Такого ще не було… Депутатська шваль провела цілий ряд резонансних земельних питань.

 Що чекати? Зміна Виконкому, заступників, ключових керівників управлінь. Чекати недовго – рівно тиждень. Єдине, що ріже серце – можливе призначення регіонала Віктора Феєра першим заступником. Чи проковтне це місто?! Як мінімум – мінус зі старту Семалю гарантований!


Щадей із «собачки», якій кидали 20% від сесійних «поступлень», перетвориться на «борця із корумпованою владою». У адекватних людей, крім посмішки, емоцій не викличе…але ж є люмпен, якому треба героя! Тому «Шоу маст гоу он!»


Явно не у своїй тарілці відчував себе Ростислав Буланов – і Щадея за війну з Горватом знімав, і якось непереконливо по земельним питанням виступав (хоча за останні півроку від нього ЖОДНОГО зауваження не прозвучало,не дивлячись на масу дерибанних рішень)

ГИДКО! Якби у Щадея була хоч капля любові до Ужгорода, поваги до Майдану, наше місто вже би мало і нового міського голову, обраного УЖГОРОДЦЯМИ, а не купкою депутаНів. А там вже й перевибори міської ради можна було б ініціювати.


Банду – геть! Якщо ти – Ужгородець, то не проголосуєш за ЖОДНОГО із 60 «рішал»!

Моє Місто Ужгород

2 Comments

  1. Я думав, що Балоги не лише в Мукачеві залишили по собі брудний слід, банду корупціонерів при владі, старих пихатих казнокрадів та лицемірів, як усі братки із Завидова, а ще й на коліна поставив обласний центр м.Ужгород, одним словом уся область закарпатська.
    Шановні краяни а можливо ми заслужили таке “щастя”, щоб наші з вами інтереси і голоси представляли у парламенті такі невігласи (Балоги, Лані(Блюки-бандюки), Пітьовки….). Так нам усім треба, ми цього справедливо заслужили за жополизтво, байдужість, інертність та пасивність. Гарний приклад для наших дітей, нехай вони в майбутньому теж собі таких покидьків обирають….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *