СБУ займеться саботажем перевірки Держаудитслужбою чиновників Мукачівської міськради

СБУ займеться саботажем перевірки Держаудитслужбою чиновників Мукачівської міськради

Редактор газети “Сила Народного Контролю” Лариса Ступак на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє про приховування інспектором Державної аудиторської служби України доказів про неправомірні дії Управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради. Докази надані журналістами на  9 аркушах безслідно зникли.

Далі подаємо пряму мову Лариси Ступак (Лора Приходько):

Сьогодні майже всією редакцію газети пішли до них (Управління СБ України в Закарпатській області, – ред.) повідомляти про злочин вчинений службовими особами Державна аудиторська служба України.
Адже інспектор аудитор Ольга Коваль і інші її колеги, під час ревізії в Мукачівському УПСЗН не помітили неправомірних дій чиновників міської ради, попри існуючі беззаперечні докази, які я подавала їм додатками до своєї заяви. Докази у кількості 9 аркушів безслідно зникли. Що б ви знали!

Також пані інспекторка заявила в інтервью Телеканал Sirius, що порушень під час ревізії не виявлено, і пофіг, що ревізія ще далеко не закінчена.

Що співак Гіга із Ужгороду і чоловік начальниці УПСЗН Зотової Натальї, Зотов Дмитро із села Гута всі чемно прописані в Мукачево, а тому мали законне право на отримання грошей із бюджету Мукачева.

Що ціна лікування хворих , в місті Мукачево встановлюється членами ЛКК Мукачівської лікарні, а тому нібито, є законним документом, що підтверджує ціну на БЕЗОПЛАТНЕ лікування в комунальному закладі.

Що чек на проплату солідної суми бюджетних грошей на рахунки приватних підприємців, вони перевірити не можуть. Бідолашні наші.

Після такої інформації, у нас були всі підстави заявити про свідоме приховування злочину інспекторкою і її колегами.
Для початку кваліфікація буде така:
ст 396 ст 15, ч. 5 ст. 191.
Далі буде видно, коли отримаємо Акт ревізії на руки.

Є ще обгрунтована підозра, що до складу організованої групи зацікавлених в фальсифікації результатів ревізії осіб, входять, службові особи телеканалу Сириус, журналісти якого вже вдруге подають неправдиву, викривлену, односторонню інформацію, з метою збурити громадськість проти заявників.
Попросимо їх допитати.

Не виключено, що після ревізії, всі заявники в данному випадку, стануть викривачами корупції.
Чекати недовго.
Загальний термін ревізії 60 днів.
20 вже пройшли.

Детальніше про цю резонансну справу читайте: Держаудитслужба відсторонить від роботи ревізора, яка перевіряє зловживання чиновників Мукачівської міськради

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *