СБУ викрила групу закарпатських сепаратистів

сбуСБУ викрила групу осіб, яка за завданням російських спецслужб готувала створення в Закарпатті чергової штучної народної республіки – так званої Підкарпатської Русі. Про це під час брифінгу повідомила речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська, передає кореспондент УНН.
Вона зазначила, що працівники СБУ нейтралізували наміри російських спецслужб дестабілізувати ситуацію у Закарпатській області і втілити антиукраїнський сценарій створення так званої республіки “Підкарпатська Русь”.

“СБУ викрила групу осіб, яка за завданням російських спецслужб готувала створення в регіоні чергової штучної народної республіки… Силовий сценарій передбачав захоплення місцевих органів державної влади, військових складів та інших стратегічних об’єктів диверсійно-підривними групами, котрі мали діяти під виглядом так званої місцевої Самооборони”, – поінформувала речниця СБУ.
О.Гітлянська додала, що у планах диверсантами були, зокрема, акцї залякування щодо представників влади і політичних керівників.

За її словами, також викрито і попереджено реалізацію російськими спецслужбами злочинного задуму щодо захоплення влади і оголошеня так званих Харківської, Одеської і навіть Київської народної республіки.

Джерело

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *