СБУ розшукує закарпатську сепаратистку Тетяну Поп

СБУ розшукує закарпатську сепаратистку Тетяну Поп

За вчинення тяжкого злочину СБУ розшукує Поп Тетяну Іванівну (25.07.1983 року народження), яка виправдовувала збройну агресію окупанта та дискредитувала ЗСУ.

На переконання слідчих СБУ, вона поширювала матеріали, у яких заперечувала збройну агресію рф та тимчасову окупацію окремих територій України.

З початку повномасштабної агресії рф, пропагандистка, через мережу створених нею аккаунтів у соціальних мережах та російські телеканали, сприяла росії у проведенні спеціальних інформаційних операцій.

Тетяна Поп підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України – «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників».

У випадку наявності інформації стосовно місцезнаходження Поп Тетяни Іванівни, просимо терміново інформувати Управління СБУ за номером: (0312) 61-31-00.

Конфіденційність гарантується.

http://

Раніше Павло Федака повідомляв:

❗️Паралельно з ракетним ударом по Закарпатській області розпочалася інформаційна атака російських спецслужб  з використанням так званого русинського кейсу.

❗️З нафталінових схронів ФСБ витягнули на ростелебачення пропагандистку Тетяну Поп, яка завила, що русини не віддадуть Закарпаття Україні, що русини завжди підтримували русских.

❗️ЦЕНТР ПРОТИДІЇ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ при РНБО України повідомляє, що  голова Гільдії міжетнічної журналістики рф, член комісії з питань патріотичного й духовно-морального виховання дітей та молоді Маргарита Лянге просуває наратив про «утиски нацменшинств в Україні».

❗️Теза пропагандистки: державна політика України не дозволяє русинам на Закарпатті користуватися їхньою рідною російською мовою, русинів переслідують за відмову називати себе українцями.

❗️❗️Українські патріоти готові жорстко реагувати на ці виклики – знищуючи у зародку всі прояви сепаратизму.

❗️❗️Командир 4-ої групи розвідки Добровольчого Батальйону розвідки “СОНЕЧКО” Роман Стойка (Чесний) заявив з цього приводу : «Стосовно заяв рф про нібито “утиск Русинів чи Угорців”. Коротко : я ще не почав утискати. Качнете моє Українське Закарпаття, де мої рідні, настануть важкі дні у ваших домівках. Присягаюсь. Подумайте тричі, чи це того варте».

http://


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.