СБУ пояснює закарпатцям, як діяти у випадку терористичної загрози

СБУ пояснює закарпатцям, як діяти у випадку терористичної загрози

СБУСлужба безпеки України звертається до всіх із проханням зберігати пильність та дотримуватися заходів безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят. 

СБУ разом з іншими правоохоронними органами посилила заходи з охорони потенційно вразливих об’єктів та місць масового скупчення людей. Реалізується масштабний комплекс дій, спрямованих на своєчасне виявлення, попередження та припинення можливих терористичних проявів. Максимальне запобігання небезпечним для життя людей ситуацій, залежить й від кожного з вас. Тож нагадуємо основні правила поведінки, у випадку виникнення небезпечних для життя ситуацій. У разі виявлення підозрілого предмету у місці святкування:

• Повідомте про факт правоохоронні органи та викличте на об’єкт машини швидкої допомоги і аварійних служб;

• Не наближайтеся, не торкайтеся, не розкривайте, не переміщайте знахідку, не заливайте її рідиною, не засипайте піском, не користуйтеся поблизу радіо – і електроапаратурою, переговорними пристроями; • Відведіть людей від місця перебування підозрілого предмета;

• При необхідності організуйте відключення комунікацій газу, води й електрики. У випадку вибуху необхідно негайно організувати і забезпечити виконання наступних основних заходів:

• Викличте на об’єкт пожежних, швидку допомогу, рятувальників, комунальні служби (газ, електрика, тепло); • Якщо є постраждалі, до прибуття служби швидкої допомоги надайте їм першу медичну допомогу;

• При виникненні пожежі, необхідно вжити заходів з її гасіння власними силами за допомогою наявних протипожежних засобів. При захопленні людей у заручники:

• По можливості, негайно повідомте правоохоронні органи;

• Не вступайте в переговори з терористами, по можливості виконуйте їхні вимоги, якщо це не пов’язано з заподіянням шкоди життю і здоров’ю людей.

Пам’ятайте, що зволікання та недбалість при загрозі вчинення вищевказаних злочинів може призвести до людських жертв! У Служби безпеки України діє цілодобовий телефон довіри. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності, просимо звертатися за номером: 0-800-501-482.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *