СБУ повторно відмовила голові Закарпатської облради в переоформленні допуску до державної таємниці

СБУ повторно відмовила голові Закарпатської облради в переоформленні допуску до державної таємниці

Через систематичне надання Володимиром Чубірком недостовірної інформації СБУ повторно відмовила голові облради у поновленні допуску до держтаємниці. Інформує Закарпаття 24 

Нещодавно Павло Федака в своєму телеграмі писав:

“СБУ показала «червону» картку голові Закарпатської облради Володимиру Чубірку.
За повідомленням видання “Закарпаття 24” (https://zakarpattya24.com/sbu-vidmovyla-volodymyru-chubirko-golovi-zakarpatskoyi-oblrady-u-prodovzhenni-diyi-dopusku-do-derzhtayemnytsi/), у зв’язку з невірно поданою інформацією про набуте громадянство іншої країни членами родини, Володимиру Чубірку Службою безпеки України у продовженні дії допуску до державної таємниці було відмовлено.
❗️У зв’язку з цим голові Закарпатської облради буде закрито доступ до засідань Ради оборони області, де обговорюються та вирішуються питання безпекової ситуації навколо регіону”.

При заповненні анкети очільник обласної ради вказав, що його дружина відмовилась повідомляти йому відомості про наявність громадянства іншої держави.

Чубіркові достеменно відомо, що його дружина має громадянство Угорщини. На підставі цього СБУ відмовила йому у переоформленні допуску у звʼязку з систематичним наданням недостовірної інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *