“Самооборона” Балоги здійснила напад на громадських активістів

В четвер, першого травня, напередодні акції в підтримку Петра Порошенка представники “Сили народного контролю” отримали дзвінок від організаторів мітингу з проханням “нічого не вигадувати”. Демократія по-балогівськи.

порошенко

Активістів обурило таке відношення ще тому, що організатори заходу весь день гучно включали музику, незважаючи на важку ситуацію в країні і масово звозили людей з районів області.

У відповідь хлопці швидко написали кілька плакатів з гаслами: “Ми уже не лохи – 2004 не пройде. Слава Україні!”, “Ми боролись не за олігархів. Героям слава!”, “Дякуємо за Вашу Партію Регіонів”.

Прийшовши з плакатами, навіть не встигнувши їх підняти, активісти були взяті в кільце охорони балогиних хлопців і незрозумілої “самооборони”, яку жоден з активістів в києві не бачив.

Хлопців вивели за межі мітингу, не давши можливості показати свої гасла.

Тоді активісти СНК: Іван Белецький, Дмитро Вашкович, Микола Повхан, Цьома Ростислав та Богдан Цебрик продовжили свою акцію на набережній. ДЕ ЗНОВУ БУЛИ ВЗЯТІ ПІД КОНТРОЛЬ “ОХОРОНИ” АЛЕ НЕ ВІДСТУПИЛИ. Журналістам вони заявили: “Ми просто хочемо щоб рахувалися з простим народом, а хто з політиків виграє не є важливим.”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *