Сачко розставив всі крапки над “і ” в інциденті з перестрілкою під закарпатським СБУ (ВІДЕО)

Сачко розставив всі крапки над “і ” в інциденті з перестрілкою під закарпатським СБУ (ВІДЕО)

СачкоКерівник Правого сектору Закарпаття Олександр Сачко дав відповіді на всі запитання, що стосувалися вчорашньої перестрілки під стінами УСБУ України в Закарпатській області.

Зокрема, він пояснив ситуацію з намаганням правоохоронних органів “повісити” справу на Правий сектор:

“Люди, які брали участь у події, зараз під слідством. Однозначно, таких ситуацій ставатися не має. Ми теж будемо допомагати міліції, щоб розслідування було об`єктивним, не проводилося під тиском. Зі своєї сторони вимагаємо від правоохоронців, аби вони не накручували ситуацію, не створювали нездорового ажіотажу. Захоплення СБУ не було і не могло бути. Із Службою Безпеки у нас чудові стосунки, ми співпрацюємо у всіх областях України, в тому числі, і на Закарпатті. Очевидно, це був просто прикрий інцидент. Те, що у ньому брав участь один із керівників Правого Сектору – неправда, адже ця людина вже 2 місяці не на посаді. Я вже чув інформацію, що хлопців на вихідні треба забрати у СІЗО, бо прийде “страшний Правий Сектор” і буде їх визволяти! Сподіваюся, в нашій міліції служать адекватні люди, які розуміють, що ніхто нікого визволяти не буде.
Конфлікт з керівником “Альфи” був, але те, що він переріс у стрілянину… Загалом, у деталях розбереться слідство. Я не можу відповідати за тих, хто це зробив. Бо кожен сам відповідає за свої дії. Ми теж проводимо своє внутрішнє розслідування”.

Докладніше у відео Али Хаятової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *